Quote (Cpt_Ghost @ 11 May 2012 18:45)
ennek most sincs semmi akadálya, annyi a lényege, hogy nem lehet outrangelni a queent, mert az tényleg elég buzis volt amikor a queen be hold positionozik a rámpára a hellion meg gondnélkül lövi, mondjuk jó simcity kell hozzá, és felejtős ez is, de akkor is.
mondjuk nem tudom, hogy hellionokkal ki az az idióta aki nekiáll egy spinecrawlert leszedni : D
hát elég sokan
tiedet is majdnem leszedtem, mikor még föl sem épült