d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1120312041205120612074114Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 23 2012 10:23am
Quote (H4xooR @ 23 May 2012 18:07)
tök jó,hogy lvl11es amu meg ilyen lvl 20-30 közti cuccok vannak rajtam lvl 51en,mert kurvára nem esik semmi jó :<


ah-zz be párat, nagyon olcsón is adnak relatíve jó cuccokat, de a wand/offhandet kivéve nekem is vackok vannak most
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 23 2012 10:34am
vkit erdekel poni lvl? most raktam ossze staffet
inb4 old szar
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 23 2012 10:34am
Quote (Klontar @ 23 May 2012 17:23)
ah-zz be párat, nagyon olcsón is adnak relatíve jó cuccokat, de a wand/offhandet kivéve nekem is vackok vannak most


ez
én egy nagyon penge wandot meg offhand gömböt ah-ztam ki potom pénzért, szerintem 5x annyit ér mind2 :)
egyenlőre nagyon jól haladok hellen (azt leszámítva h 10-15 perc után lebasz a játék 3007 hibakóddal)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 10:35am
Quote (Floodban @ 23 May 2012 17:34)
vkit erdekel poni lvl? most raktam ossze staffet
inb4 old szar


én én
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 10:35am
Quote (sylke @ May 23 2012 05:39pm)
"MIAFAAAAAAAAAAASZ????? MIT KERES CP A GÉMEMBEN??!!!"
:DDDDDDDDDDDDDD


NALAM ANARKIN CSINALJA FOLYTON UGYANEZT, ES 1.4 MILLAK ESNEK NEKI OFC
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 23 2012 10:35am
akinek van elado goldja eun és van emelett paypalja az legyen olyan szives irjon rám.

ofc semmi csintalanságot nemakarok

This post was edited by rapiddani on May 23 2012 10:36am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 10:36am
Quote (Floodban @ May 23 2012 06:34pm)
vkit erdekel poni lvl? most raktam ossze staffet
inb4 old szar


en amugy megbantam h rakoltottem 800k goldot kb, inkabb tobbet mar, de valoszinu elobb utobb ugyis megcsinaltam volna :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 10:40am
wizzard offhand itemnél az ahban, hogy a faszban lehet a damagere szűrni?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 23 2012 10:41am
Quote (CyberPunk666 @ 23 May 2012 18:40)
wizzard offhand itemnél az ahban, hogy a faszban lehet a damagere szűrni?


sehogy
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 10:43am
Quote (CyberPunk666 @ May 23 2012 03:45pm)
gecire mellényomtam

de legalább te meghaltál.


én?
ez Patrik volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120312041205120612074114Next
Closed New Topic New Poll