d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1120212031204120512062724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 11 2012 09:03am
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 15:57)


standard
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 11 2012 09:04am
Quote (Taszilo.^ @ May 11 2012 04:57pm)


ha ra lennenek szorulva, lehet hogy meg is tanulnak, de minek?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 11 2012 09:17am
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 16:57)


mondjuk jó, hogy köze nincs semmilyen nem worker splithez, mert ez f1 split volt, amit elég nehéz összehozni nem workerrel
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 11 2012 09:31am
Quote (tevetava @ 11 May 2012 16:17)
mondjuk jó, hogy köze nincs semmilyen nem worker splithez, mert ez f1 split volt, amit elég nehéz összehozni nem workerrel


k .
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 11 2012 10:28am
hát igen, a megnövelt queen range-dzsel már nem olyan hasznos a sok hellion early game tvz-ben..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 10:39am
Quote (tevetava @ 11 May 2012 18:28)
hát igen, a megnövelt queen range-dzsel már nem olyan hasznos a sok hellion early game tvz-ben..

>a creep spread visszatartásán kívül eddig jó volt valamire bronz fölött
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 11 2012 10:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 May 2012 18:39)
>a creep spread visszatartásán kívül eddig jó volt valamire bronz fölött


3rd-öt denyolja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 10:43am
Quote (tevetava @ 11 May 2012 18:41)
3rd-öt denyolja

azt nem igazán akadályozza meg a queen range.
_szerintem_

This post was edited by Cpt_Ghost on May 11 2012 10:43am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 11 2012 10:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 May 2012 18:43)
azt nem igazán akadályozza meg a queen range.
_szerintem_


lehet, de eddig azért jóval könnyebb volt harassolni, meg queeneket is lehetett vele gyilkolni, meg ha elég sok van, még spine crawlert is le lehet szedni :lol: + gecisok linget forceol, vagy rucsot

This post was edited by tevetava on May 11 2012 10:44am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 10:45am
Quote (tevetava @ 11 May 2012 18:44)
lehet, de eddig azért jóval könnyebb volt harassolni, meg queeneket is lehetett vele gyilkolni, meg ha elég sok van, még spine crawlert is le lehet szedni :lol: + gecisok linget forceol, vagy rucsot


ennek most sincs semmi akadálya, annyi a lényege, hogy nem lehet outrangelni a queent, mert az tényleg elég buzis volt amikor a queen be hold positionozik a rámpára a hellion meg gondnélkül lövi, mondjuk jó simcity kell hozzá, és felejtős ez is, de akkor is.

mondjuk nem tudom, hogy hellionokkal ki az az idióta aki nekiáll egy spinecrawlert leszedni : D

This post was edited by Cpt_Ghost on May 11 2012 10:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120212031204120512062724Next
Add Reply New Topic New Poll