d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1120212031204120512064114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 10:14am
Quote (Cpt_Ghost @ May 23 2012 05:09pm)
imo igen


Lehet most beszerzek akkor pár cuccot aminek kicsit lowabb a statja mint ami nekem van atm, de van rajta mf és így fogom runolni leoricot.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 23 2012 10:15am
akkor holnap 17-18 körül kezd velem valaki új karit? Azthiszem füxy irt egyedül, szal eddig ketten vagyunk ha ő megveszi
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 23 2012 10:15am
Quote (Bendeguz @ 23 May 2012 17:14)
Lehet most beszerzek akkor pár cuccot aminek kicsit lowabb a statja mint ami nekem van atm, de van rajta mf és így fogom runolni leoricot.


VAGY esetleg vegyel olyat amin csak mf van és csereld a geard mielött megölöd
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 10:17am
Quote (qkatz @ May 23 2012 05:15pm)
VAGY esetleg vegyel olyat amin csak mf van és csereld a geard mielött megölöd


AKKOR esetleg adj olyat amin CSAK mf van és lecserélem a gearem mielőtt megölöm.

This post was edited by Bendeguz on May 23 2012 10:17am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 23 2012 10:17am
Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 17:12)
u dont say?
fless full tank, kb legjobb cuccai vannak, tank spellekkel, mantraval es a4 sima mob igyis 1hiteli, jobb esetben 2
ifeel wizjenek meg leveszi 1/3 hpjat
:)
kezdem is a wizardomat btw


altalaban jobb esetek vannak, a rosszabb az veled szokott elofordulni !
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 23 2012 10:18am
Quote (rapiddani @ 23 May 2012 17:15)
akkor holnap 17-18 körül kezd velem valaki új karit? Azthiszem füxy irt egyedül, szal eddig ketten vagyunk ha ő megveszi


elvileg nekem is meglesz már akkor!
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 23 2012 10:19am
Quote (Bendeguz @ 23 May 2012 18:17)
AKKOR esetleg adj olyat amin CSAK mf van és lecserélem a gearem mielőtt megölöm.


szerintem ne kolts semmit mf cuccokra es ne is cserelgesd mert nem fog tobb rare esni mint 0mf+5ös valorral ha bosst runolsz
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 23 2012 10:20am
Quote (Ghostmasterq @ May 23 2012 04:18pm)
elvileg nekem is meglesz már akkor!


nem te vagy füxy?:DDD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 23 2012 10:21am
Quote (rapiddani @ 23 May 2012 17:20)
nem te vagy füxy?:DDD


nem tudok róla
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 23 2012 10:22am
Quote (Ghostmasterq @ May 23 2012 04:21pm)
nem tudok róla


jó mert asszem rád gondoltam , vagy dunno annyi már a multi hogy fogalmam sincs ki kicsoda.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120212031204120512064114Next
Closed New Topic New Poll