d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1120112021203120412054765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 16 2016 06:03pm
Quote (cowding @ Mar 16 2016 08:37pm)
hát én láttam életemben kb 6-7 elsősegélydobozt kinyitva de egyikben sem volt semmilyen maszk wtf


lehet hogy csak amerikában kötelező h benne legyen
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 16 2016 06:07pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 16 2016 09:03pm)
egyik ismerős írta ki facebookra, elgondolkodtató beszélgetés, igazából csípem a srácot, intelligensebben viselkedett mint a csaj szerintem:

http://3.1m.yt/uG1rOip.png
http://1.1m.yt/2vPZQV6.png
http://3.1m.yt/LPebU_Q.png


pedig csávó foggyos
szaúdban a csajok még jogsit se kaphatnak
rape szám meg alacsony mert kb semmi se számít annak lol..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 16 2016 06:10pm
Quote (Vismajor @ 17 Mar 2016 01:07)
pedig csávó foggyos
szaúdban a csajok még jogsit se kaphatnak
rape szám meg alacsony mert kb semmi se számít annak lol..


kozel jarsz de meg nem igazan.

De koszonjuk, hogy megszakertetted.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 16 2016 06:15pm
Quote (josheide @ Mar 17 2016 01:10am)
kozel jarsz de meg nem igazan.

De koszonjuk, hogy megszakertetted.


Nem megszakértés, vélemény, meg némi adat buddy
Csaj mérnökként dolgozik szaúdban és ő blogolta ezt
Mármint a jogsisat, a rape az saját vélemény
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 17 2016 12:49am
szaudarabia a legnagyobb trash @ univerzum
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 17 2016 01:13am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Mar 17 2016 07:49am)
szaudarabia a legnagyobb trash @ univerzum



Ez. Ha nem lenne olajuk, csövesek országa lenne
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 17 2016 06:42am
Quote (Vismajor @ 17 Mar 2016 01:15)
Nem megszakértés, vélemény, meg némi adat buddy
Csaj mérnökként dolgozik szaúdban és ő blogolta ezt
Mármint a jogsisat, a rape az saját vélemény


Ami a nemi eroszakok elofordulasat illeti, lehet, hogy az ilyesmit nem velemenyre kene alapozni, hanem egy picit utanagooglezni.

A legtobb Obol menti orszagban ha egy no meggyanusit egy ferfit, akkor o is bajba kerul.

A Sharia szerint ha egy no megvadol egy ferfit nemi eroszakkal, akkor 4 ferfinak kell tanuskodnia az elkoveto ellen, vagy az elkovetonek be kell ismernie a tettet, hogy elitelhessek.

Ha ez nem mukodik, akkor a no tulajdonkeppen beismeri, hogy hazassagon kivul szexelt ami ugye ott nem tul oke...

Szoval nagyon ritkan jelentenek ilyesmit.

Persze az is kozrejatszik, hogy ezekben az orszagokban az utcab tobb a rendor, mint a jo no.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 17 2016 08:00am
Quote (josheide @ Mar 17 2016 01:42pm)
Ami a nemi eroszakok elofordulasat illeti, lehet, hogy az ilyesmit nem velemenyre kene alapozni, hanem egy picit utanagooglezni.

A legtobb Obol menti orszagban ha egy no meggyanusit egy ferfit, akkor o is bajba kerul.

A Sharia szerint ha egy no megvadol egy ferfit nemi eroszakkal, akkor 4 ferfinak kell tanuskodnia az elkoveto ellen, vagy az elkovetonek be kell ismernie a tettet, hogy elitelhessek.

Ha ez nem mukodik, akkor a no tulajdonkeppen beismeri, hogy hazassagon kivul szexelt ami ugye ott nem tul oke...

Szoval nagyon ritkan jelentenek ilyesmit.

Persze az is kozrejatszik, hogy ezekben az orszagokban az utcab tobb a rendor, mint a jo no.



= van nemi eroszak csak nem jelentik = papiron nincs eroszak
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 17 2016 08:06am
Quote (anyd @ 17 Mar 2016 15:00)
= van nemi eroszak csak nem jelentik = papiron nincs eroszak


=/= amit vis irt: "rape szám meg alacsony mert kb semmi se számít annak lol.."
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 17 2016 08:44am
Mit lehet tenni ha hivogatnak ismerösök csak azert mert unatkoznak?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120112021203120412054765Next
Add Reply New Topic New Poll