Quote (Vismajor @ 17 Mar 2016 01:15)
Nem megszakértés, vélemény, meg némi adat buddy
Csaj mérnökként dolgozik szaúdban és ő blogolta ezt
Mármint a jogsisat, a rape az saját vélemény
Ami a nemi eroszakok elofordulasat illeti, lehet, hogy az ilyesmit nem velemenyre kene alapozni, hanem egy picit utanagooglezni.
A legtobb Obol menti orszagban ha egy no meggyanusit egy ferfit, akkor o is bajba kerul.
A Sharia szerint ha egy no megvadol egy ferfit nemi eroszakkal, akkor 4 ferfinak kell tanuskodnia az elkoveto ellen, vagy az elkovetonek be kell ismernie a tettet, hogy elitelhessek.
Ha ez nem mukodik, akkor a no tulajdonkeppen beismeri, hogy hazassagon kivul szexelt ami ugye ott nem tul oke...
Szoval nagyon ritkan jelentenek ilyesmit.
Persze az is kozrejatszik, hogy ezekben az orszagokban az utcab tobb a rendor, mint a jo no.