d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1120112021203120412052724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 08:33am
Quote (CyberPunk666 @ 11 May 2012 16:28)


egy ilyesmit egyszer en is bejatszottam amikor valamelyik amerikai ellen toltam pvt-t.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 11 2012 08:34am
pvt
csinalok 1 stalkert
pro mikroval megolom kb 5 db marinejet
scoutolom hogy meg mindig nincs gaza
csodalkozik hogy 4gate blinkstalkerre megyek
jo rovid game volt es jott a siras
: D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 08:36am
Quote (meatyowllegs @ 11 May 2012 16:34)
pvt
csinalok 1 stalkert
pro mikrovalmegolom kb 5 db marinejet
scoutolom hogy meg mindig nincs gaza
csodalkozik hogy 4gate blinkstalkerre megyek
jo rovid game volt es jott a siras
: D


implying nagyon nehez egy szem stalkert microzni
mondjuk a terran nem tudom, hogy hogy lehetett akkora selejt, hogy megtudtal olni 5 marinjat.
azon meg mar meg sem lepodom, hogy 1baselsz : D

This post was edited by Cpt_Ghost on May 11 2012 08:37am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 11 2012 08:38am
Quote (Cpt_Ghost @ May 11 2012 04:36pm)
implying nagyon nehez egy szem stalkert microzni
mondjuk a terran nem tudom, hogy hogy lehetett akkora selejt, hogy megtudtal olni 5 marinjat.
azon meg mar meg sem lepodom, hogy 1baselsz : D


miert csinalnek akarmi mast, mikor no gas terran vs blink stalker olyan 95%ban win?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 08:38am
Quote (meatyowllegs @ 11 May 2012 16:38)
miert csinalnek akarmi mast, mikor no gas terran vs blink stalker olyan 95%ban win?


na latod, ezert nem erdemled, hogy mastersben legyel.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 11 2012 08:46am
tfw már master terrant versz el customba protossal még mindig bo és pvt ismeret nélkül

This post was edited by NerfHydraDPS on May 11 2012 08:46am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 11 2012 08:51am
Quote (Cpt_Ghost @ May 11 2012 04:38pm)
na latod, ezert nem erdemled, hogy mastersben legyel.


pedig az vagyok, es meg is erdemlem :(
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 11 2012 08:59am
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2012 16:57)


implying ezt nem csinalja meg barmelyik terran gold folott csipobol LOL
najo j/k, szep split
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120112021203120412052724Next
Add Reply New Topic New Poll