d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1120112021203120412054114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 09:35am
Quote (CyberPunk666 @ May 23 2012 03:34pm)
1275g


ujabb cp/10 post
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 09:38am
Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 16:12)
u dont say?
fless full tank, kb legjobb cuccai vannak, tank spellekkel, mantraval es a4 sima mob igyis 1hiteli, jobb esetben 2
ifeel wizjenek meg leveszi 1/3 hpjat
:)
kezdem is a wizardomat btw


inkább szedjétek össze magatokat hogy bírjátok 3 ppl-ben is az mf runokat, velem :D

support much lennék!

This post was edited by Anarkin on May 23 2012 09:42am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 09:39am
"MIAFAAAAAAAAAAASZ????? MIT KERES CP A GÉMEMBEN??!!!"
:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 23 2012 09:41am
Quote (sylke @ May 23 2012 05:39pm)
"MIAFAAAAAAAAAAASZ????? MIT KERES CP A GÉMEMBEN??!!!"
:DDDDDDDDDDDDDD


ez most gecire nem volt jó
pont elitpack közepén bejön, meg is haltunk mindketten..
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 09:45am
Quote (sylke @ 23 May 2012 16:39)
"MIAFAAAAAAAAAAASZ????? MIT KERES CP A GÉMEMBEN??!!!"
:DDDDDDDDDDDDDD


gecire mellényomtam

de legalább te meghaltál.

This post was edited by CyberPunk666 on May 23 2012 09:45am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 23 2012 09:45am
Quote (sylke @ 23 May 2012 17:39)
"MIAFAAAAAAAAAAASZ????? MIT KERES CP A GÉMEMBEN??!!!"
:DDDDDDDDDDDDDD


:D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 09:48am
Quote (Anarkin @ May 23 2012 05:38pm)
inkább szedjétek össze magatokat hogy bírjátok 3 ppl-ben is az mf runokat, velem :D

support much lennék!


csak nem panaszkodnek free 1.4 milla utan :D
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 23 2012 10:05am
Szerintetek érdemes a 75% mf mellé még többet szerezni? Vagy elég?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 23 2012 10:07am
tök jó,hogy lvl11es amu meg ilyen lvl 20-30 közti cuccok vannak rajtam lvl 51en,mert kurvára nem esik semmi jó :<
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 23 2012 10:09am
Quote (Bendeguz @ 23 May 2012 18:05)
Szerintetek érdemes a 75% mf mellé még többet szerezni? Vagy elég?


imo igen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120112021203120412054114Next
Closed New Topic New Poll