d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1120012011202120312044765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 16 2016 01:46pm
Quote (cowding @ Mar 16 2016 07:37pm)
hát én láttam életemben kb 6-7 elsősegélydobozt kinyitva de egyikben sem volt semmilyen maszk wtf


6tulajjal ezelőtt se volt az automba doboz imo , de 2 squash ütő van úgyhogy np
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 16 2016 02:03pm
egyik ismerős írta ki facebookra, elgondolkodtató beszélgetés, igazából csípem a srácot, intelligensebben viselkedett mint a csaj szerintem:





This post was edited by XxPiTyUkAxX on Mar 16 2016 02:06pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 16 2016 02:39pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 16 2016 09:03pm)
egyik ismerős írta ki facebookra, elgondolkodtató beszélgetés, igazából csípem a srácot, intelligensebben viselkedett mint a csaj szerintem:

http://3.1m.yt/uG1rOip.png
http://1.1m.yt/2vPZQV6.png
http://3.1m.yt/LPebU_Q.png


Jobb lenne ha a csaj tudna egy kicsit is angolul
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 16 2016 02:48pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 16 2016 09:03pm)
egyik ismerős írta ki facebookra, elgondolkodtató beszélgetés, igazából csípem a srácot, intelligensebben viselkedett mint a csaj szerintem:

http://3.1m.yt/uG1rOip.png
http://1.1m.yt/2vPZQV6.png
http://3.1m.yt/LPebU_Q.png



Mondjuk a csavo ervei nevetsegesek :D miaz hogy az orszagom nem tiszteli a noket? Amerikaban csomo penzt kap!
Legalacsonyabbak az eroszakok szama :D legalacsonyabb a jelentett/elismert eroszakok szama inkabb
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 16 2016 03:38pm
http://www.cosmopolitan.hu/te_te_te/2016/03/16/az-ikerpar-akik-meg-a-pasijukon-is-osztoznak/

Bár még nem szeretnének gyereket, abban biztosak, ha az egyikük teherbe esik, akkor a másiknak is követnie kell, akár mesterséges megtermékenyítés segítségével, ugyanis az a tesók legfontosabb szabálya, hogy a testüknek mindig ugyanúgy kell kinéznie...





This post was edited by cowding on Mar 16 2016 03:38pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 16 2016 03:42pm
Quote (cowding @ 16 Mar 2016 22:38)
http://www.cosmopolitan.hu/te_te_te/2016/03/16/az-ikerpar-akik-meg-a-pasijukon-is-osztoznak/

Bár még nem szeretnének gyereket, abban biztosak, ha az egyikük teherbe esik, akkor a másiknak is követnie kell, akár mesterséges megtermékenyítés segítségével, ugyanis az a tesók legfontosabb szabálya, hogy a testüknek mindig ugyanúgy kell kinéznie...

http://3.1m.yt/RVTDDx5.png
http://4.1m.yt/I-f1ksn.png
http://3.1m.yt/IBjsE3n.png


az a vicc h a gyerekek meg igy is szebbek lesznek mint balazska
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 16 2016 03:44pm
Quote (cowding @ Mar 16 2016 09:38pm)
http://www.cosmopolitan.hu/te_te_te/2016/03/16/az-ikerpar-akik-meg-a-pasijukon-is-osztoznak/

Bár még nem szeretnének gyereket, abban biztosak, ha az egyikük teherbe esik, akkor a másiknak is követnie kell, akár mesterséges megtermékenyítés segítségével, ugyanis az a tesók legfontosabb szabálya, hogy a testüknek mindig ugyanúgy kell kinéznie...

http://3.1m.yt/RVTDDx5.png
http://4.1m.yt/I-f1ksn.png
http://3.1m.yt/IBjsE3n.png


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 16 2016 03:45pm
Quote (GoreKnight9 @ Mar 16 2016 11:42pm)
az a vicc h a gyerekek meg igy is szebbek lesznek mint balazska


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 16 2016 03:48pm
Quote (cowding @ Mar 16 2016 09:45pm)


Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 16 2016 04:12pm
miert van ilyen keves ora egy napban fuark
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120012011202120312044765Next
Add Reply New Topic New Poll