Quote (tevetava @ May 11 2012 01:59pm)
amúgy visszatérve kicsit arra az 1v2 témára amit néha feszegetünk, most bronzban 2v2-zöm, és általában proxy 2 rax 1 tech labbal minden erőfeszítés nélkül le lehet győzni a kis bronzosokat
viszont bronzban is elo-elofordul egy 6pool
az meg autoloss