d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1120012011202120312044114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 08:28am
Quote (szabika @ May 23 2012 04:25pm)


mar nincsen
csak 1 sima lada volt a2ben ami mindig ugyanazon a helyen van es konnyu hozza eljutni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 23 2012 08:35am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 23 2012 08:37am
tesztelgetem inf a1-et, gondoltam kipróbálok egy kicsit aggresszívabb buildet

mantra of conviction, auradin runával
fists of thunder, chain lightning runával
wind maradt
wind-es csicska maradt

skeleton king is egyszerűbb, meg a cemetaryban a 3 lejáró is o,o

tök durva a dps-em (még mind tal sork cuccokkal megyek = 20k max each), és még így is ~9k dmg-el nagyon szépet sebez..

// és még maradt túlélés is, +spirit-es healel és heal serenityvel + transc passzív

This post was edited by Anarkin on May 23 2012 08:38am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 09:02am
na
2 karim is lvl60
:angry:
nemtudom csinaljam e a harmadikat vagy goldot gyujtsek :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 23 2012 09:02am
Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 17:02)
na
2 karim is lvl60
:angry:
nemtudom csinaljam e a harmadikat vagy goldot gyujtsek :D

csinálj, gyűlik a gold közben :lol:
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 23 2012 09:12am
Quote (Floodban @ May 23 2012 04:08pm)
force armor meg mindig egy nagyon jo skill, csak mar nem lehet ezt a gecilow vit/liferegen szart tolni
de igy teambe ahol mas is szedi a health globeokat meg etc boven jo


u dont say?
fless full tank, kb legjobb cuccai vannak, tank spellekkel, mantraval es a4 sima mob igyis 1hiteli, jobb esetben 2
ifeel wizjenek meg leveszi 1/3 hpjat
:)
kezdem is a wizardomat btw
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 23 2012 09:15am
Quote (meatyowllegs @ 23 May 2012 16:12)
u dont say?
fless full tank, kb legjobb cuccai vannak, tank spellekkel, mantraval es a4 sima mob igyis 1hiteli, jobb esetben 2
ifeel wizjenek meg leveszi 1/3 hpjat
:)
kezdem is a wizardomat btw


ha startolsz uj karit pokolj mar meg TS-en, én meg csinalok 1 barbot és szarra tankolom a gamet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 23 2012 09:17am
Quote (qkatz @ 23 May 2012 17:15)
ha startolsz uj karit pokolj mar meg TS-en, én meg csinalok 1 barbot és szarra tankolom a gamet


jó is a barb csak a magicekre (arcane enchanted, plagued, molten) eléggé allergiásnak érzem, de lehet, hogy csak a szar resistem miatt.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 23 2012 09:17am
Quote (Cpt_Ghost @ May 23 2012 05:17pm)
jó is a barb csak a magicekre (arcane enchanted, plagued, molten) eléggé allergiásnak érzem, de lehet, hogy csak a szar resistem miatt.


plegd
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 23 2012 09:34am
Quote (sylke @ 23 May 2012 15:35)


1275g
Go Back To Magyar Topic List
Prev1120012011202120312044114Next
Closed New Topic New Poll