d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1119120121122123614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 11 2014 03:09pm
Quote (Vismajor @ Jan 11 2014 11:07pm)
tfw 4-1re vezettek ctben, jó a team, van kommunikáció, skt hoztok le etc
tfw kifagy a szeró, és nem lehet reconnectelni
jó a játék


bant nem kaptal ?:D
az lenne meg a szep, serveroldali hiba miatt kapni.
mondjuk 24oras utan 1hetest.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 11 2014 03:46pm
engem régen bele tudtak kergetni abba hogy annyira felbosszantottak a TK-val, eszembe se jutott hogy ha kör elején fejbelövöm akkor kidob
> bb gainz 1 hétre

--



hogy én ezután mit kaptam chatben xD

#aim #wh YOLO
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 11 2014 03:52pm
Quote (Anarkin @ Jan 11 2014 10:46pm)
engem régen bele tudtak kergetni abba hogy annyira felbosszantottak a TK-val, eszembe se jutott hogy ha kör elején fejbelövöm akkor kidob
> bb gainz 1 hétre

--

http://www.youtube.com/watch?v=R4vos_3c3Hw

hogy én ezután mit kaptam chatben xD

#aim #wh YOLO


ezt láttam szörsz tvről, jól bemakkoltad a wpst :D a füstre nem is emlékeztem..vagy lőttél egy ugyanilyet?:D
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 11 2014 10:09pm)
bant nem kaptal ?:D
az lenne meg a szep, serveroldali hiba miatt kapni.
mondjuk 24oras utan 1hetest.


nem, eltünt a reconnect/abandon sáv és nem volt helyette semmi, meccsie közt sincs
tfw 15-8ra vezet z ellen nukeon terorok vagytok a csapattársaid egytől-egyik idióták és ugyanúgy kifagy a szerver, ez sincs a meccsem között
wtf
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 11 2014 03:54pm
Quote (Vismajor @ 11 Jan 2014 22:52)
ezt láttam szörsz tvről, jól bemakkoltad a wpst :D a füstre nem is emlékeztem..vagy lőttél egy ugyanilyet?:D


nem, eltünt a reconnect/abandon sáv és nem volt helyette semmi, meccsie közt sincs
tfw 15-8ra vezet z ellen nukeon terorok vagytok a csapattársaid egytől-egyik idióták és ugyanúgy kifagy a szerver, ez sincs a meccsem között
wtf


ez volt az amikor ilyen 3-10 körül lehettem sokáig, aztán észheztértem és nagyságrendileg ilyen 25-15-re felhoztam magam, egy döntetlennel párhuzamban

láttam hogy látsz mert kiírta h viewers 1, és amikor rányomtam a game infódra, azt írta ki hogy velem játszol :DD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 11 2014 03:58pm
Quote (Anarkin @ Jan 11 2014 11:54pm)
ez volt az amikor ilyen 3-10 körül lehettem sokáig, aztán észheztértem és nagyságrendileg ilyen 25-15-re felhoztam magam, egy döntetlennel párhuzamban

láttam hogy látsz mert kiírta h viewers 1, és amikor rányomtam a game infódra, azt írta ki hogy velem játszol :DD


Szopkodjatok itt egymas faszat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 11 2014 03:59pm
Quote (putincykavodka @ 11 Jan 2014 23:58)
Szopkodjatok itt egymas faszat


gyere játszani
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 12 2014 03:19am
Quote (Anarkin @ 11 Jan 2014 22:46)
engem régen bele tudtak kergetni abba hogy annyira felbosszantottak a TK-val, eszembe se jutott hogy ha kör elején fejbelövöm akkor kidob
> bb gainz 1 hétre

--

http://www.youtube.com/watch?v=R4vos_3c3Hw

hogy én ezután mit kaptam chatben xD

#aim #wh YOLO


mondjuk ezután el is képzelem h kaptad a wh miatt :D
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 12 2014 04:09am
Quote (Anarkin @ 11 Jan 2014 22:46)
engem régen bele tudtak kergetni abba hogy annyira felbosszantottak a TK-val, eszembe se jutott hogy ha kör elején fejbelövöm akkor kidob
> bb gainz 1 hétre

--

http://www.youtube.com/watch?v=R4vos_3c3Hw

hogy én ezután mit kaptam chatben xD

#aim #wh YOLO


az ilyen videók miatt érzem egyre jobban azt, hogy nincs már skillem ehhez a játékhoz. :(
apropó egy technikai kérdés, mivel csináljátok ezeket a klippeket?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 05:26am
Btw amikor kifagyott 15-8nál a játék és nem lehetett visszalépni, most bent vana mecseim között, 16-8...kurva anyád valve
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2014 05:27am
Quote (Vismajor @ 12 Jan 2014 13:26)
Btw amikor kifagyott 15-8nál a játék és nem lehetett visszalépni, most bent vana  mecseim között, 16-8...kurva anyád valve


engem is kidobott, egyszer próbálkoztam vele, hogy visszamehetek-e, aztán léptem :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123614Next
Add Reply New Topic New Poll