Quote (Anarkin @ Jan 11 2014 10:46pm)
engem régen bele tudtak kergetni abba hogy annyira felbosszantottak a TK-val, eszembe se jutott hogy ha kör elején fejbelövöm akkor kidob
> bb gainz 1 hétre
--
http://www.youtube.com/watch?v=R4vos_3c3Hw
hogy én ezután mit kaptam chatben xD
#aim #wh YOLO
ezt láttam szörsz tvről, jól bemakkoltad a wpst

a füstre nem is emlékeztem..vagy lőttél egy ugyanilyet?:D
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 11 2014 10:09pm)
bant nem kaptal ?:D
az lenne meg a szep, serveroldali hiba miatt kapni.
mondjuk 24oras utan 1hetest.
nem, eltünt a reconnect/abandon sáv és nem volt helyette semmi, meccsie közt sincs
tfw 15-8ra vezet z ellen nukeon terorok vagytok a csapattársaid egytől-egyik idióták és ugyanúgy kifagy a szerver, ez sincs a meccsem között
wtf