d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1119120121122123214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
May 27 2013 03:36am
Quote (Senee @ May 24 2013 08:03pm)
a sorozatban másként lesz mert azt a nézők igényeihez igazítják, hogy a többség boldog legyen és a többség daenerys rajongó
ezért lesz ez


Az eredeti megoldás (a 3. könyv szerinti) jobb lesz. Ennyit nem térnek el pár laposs*ggű hamburgerfüggő faék amcsi miatt. Amúgy is gyenge ötlet. Túl sokáig élnének ez alapján a főszereprlők: NEm jó felrúgni a hagyományt és túl sokat életben hagyni. Kell minden könyvre és szezonra egy-két "wtf". :D Akkor már hihetőbb, hogy minden történet kezdeti nagy ház kihal, a lakosságot meg megeszik a sárkányok és a Mások.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 27 2013 03:39am
Quote (mikromanus @ 27 May 2013 10:36)
Az eredeti megoldás (a 3. könyv szerinti) jobb lesz. Ennyit nem térnek el pár laposs*ggű hamburgerfüggő faék amcsi miatt. Amúgy is gyenge ötlet. Túl sokáig élnének ez alapján a főszereprlők: NEm jó felrúgni a hagyományt és túl sokat életben hagyni. Kell minden könyvre és szezonra egy-két "wtf". :D Akkor már hihetőbb, hogy minden történet kezdeti nagy ház kihal, a lakosságot meg megeszik a sárkányok és a Mások.


mikromanus
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 27 2013 03:40am
HOL VAN MÁR AZ ÚJ RÉSZ
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 27 2013 03:41am
Quote (Rawen @ 27 May 2013 08:53)
Amúgy most akkor az utolsó előtti részben Robb lesz az utolsóban meg Joffrey, hogy a sok fan ne sírjon a szomorú évadzárás miatt?


több idő telik el a kettő között a könyvben, akkor már inkább balon greyjoy

Quote (RRC @ 27 May 2013 11:40)
HOL VAN MÁR AZ ÚJ RÉSZ


őrült kölyök gyerek?

jövő héten lesz

This post was edited by bajcli on May 27 2013 03:41am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 27 2013 03:42am
Quote (bajcli @ May 27 2013 10:41am)
több idő telik el a kettő között a könyvben, akkor már inkább balon greyjoy


lol egy kis idő mókolás az mi?
Komplett jeleneteket hagytak ki, kettőt mostak össze egynek, szereplőket hagytak ki, és szereplőket nagyítottak fel
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 27 2013 03:45am
Quote (Vismajor @ 27 May 2013 11:42)
lol egy kis idő mókolás az mi?
Komplett jeleneteket hagytak ki, kettőt mostak össze egynek, szereplőket hagytak ki, és szereplőket nagyítottak fel


jó, csak abba gondolj bele, hogy akkor mi a fasz marad a 4. évadra (ami a 3. könyv második fele)

elég unalmas lenne, ha az egész a wallon játszódna.

+1 oberyn vs gregor párbaj (azt várom a legjobban az egész sorozatban) +2 jelenet az eyrieben +2 aryás jelenet, aztán annyi

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 27 2013 03:46am
Ja azt el is felejtettem, hogy kettészedik a könyvet.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 27 2013 07:07am
Quote (RRC @ 21 May 2013 21:09)
tényleg elég unalmas volt az utolsó pár rész, bevált csel, hogy szexxel töltik ki az üres teret


Quote (xGurke @ 21 May 2013 21:00)
kezdem megunni a sorozatot
csak csöcsök, baszás minden részben és lófasz nem történik



el kell olvasni a könyvet, az jobb
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 1 2013 06:13am
nem sokára ujjj rész :)


amúgy tök jó, hogy hétfőn van mert ezzel csenpésznek valami szépet a sima emberek nyomorult hétfőibe
és nem érzik tisztán azt, hogy előttük az egész szemét hét, végeláthatatlan szenvedés
hanem van minek örülni azon a gecis napon is

This post was edited by Senee on Jun 1 2013 06:15am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 1 2013 06:41am
Quote (Senee @ Jun 1 2013 01:13pm)
nem sokára ujjj rész :)


amúgy tök jó, hogy hétfőn van mert ezzel csenpésznek valami szépet a sima emberek nyomorult hétfőibe
és nem érzik tisztán azt, hogy előttük az egész szemét hét, végeláthatatlan szenvedés
hanem van minek örülni azon a gecis napon is


hasonlo megfontolasbol vegezhetnel az eleteddel is, mondjuk hetfon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123214Next
Add Reply New Topic New Poll