Quote (Vismajor @ 27 May 2013 11:42)
lol egy kis idő mókolás az mi?
Komplett jeleneteket hagytak ki, kettőt mostak össze egynek, szereplőket hagytak ki, és szereplőket nagyítottak fel
jó, csak abba gondolj bele, hogy akkor mi a fasz marad a 4. évadra (ami a 3. könyv második fele)
elég unalmas lenne, ha az egész a wallon játszódna.
+1 oberyn vs gregor párbaj (azt várom a legjobban az egész sorozatban) +2 jelenet az eyrieben +2 aryás jelenet, aztán annyi