d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1119120121122123198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 02:16pm
nem találom azt a postot amiben írtátok milyen animet nézzek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 21 2013 02:19pm
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2013 22:16)
nem találom azt a postot amiben írtátok milyen animet nézzek


boku no pico
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 02:21pm
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2013 21:16)
nem találom azt a postot amiben írtátok milyen animet nézzek


miért bántasz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 21 2013 02:27pm
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2013 22:21)
miért bántasz


mirin dat masochism
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 02:29pm
Quote (Rawen @ 21 May 2013 21:27)
mirin dat masochism


meg van a post te kurva
/e
mégsem jó, mert egyik se tecik amit karan ajánlott

This post was edited by Ghostmasterq on May 21 2013 02:37pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 21 2013 02:39pm
Quote (Ghostmasterq @ May 21 2013 09:29pm)
meg van a post te kurva
/e
mégsem jó, mert egyik se tecik amit karan ajánlott


Ha leirsz par animet ami tetszett akkor lehet tudunk segiteni.



Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 02:42pm
Quote (Karan2_Returned @ 21 May 2013 21:39)
Ha leirsz par animet ami tetszett akkor lehet tudunk segiteni.

http://noob.hu/2012/03/25/1316941335993.jpg

http://1.imgland.net/f-rftA.jpg


hát, mivel 2!-t láttam eddig (ha úgy nézzük 3-at.
FMA-ból mind2-t, ezek kurvára tecett, meg a Death Note-t, az is fasszánytos volt. Van valami FMA-hoz hasonló?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 21 2013 02:55pm
Quote (Ghostmasterq @ May 21 2013 09:42pm)
hát, mivel 2!-t láttam eddig (ha úgy nézzük 3-at.
FMA-ból mind2-t, ezek kurvára tecett, meg a Death Note-t, az is fasszánytos volt. Van valami FMA-hoz hasonló?


Hat amit linkeltem kepen az Action reszben a legtöbbjük hasonlit FMA-ra, Death Notera meg leginkabb a Code Geass hajaz.

De szerintem nyugodtan kiprobalhatsz akarmit a listarol, elsö par animem nekem is körülbelül az volt mint neked, utana rajöttem kesöbb, hogy teljesen mas anime tetszik nekem igazabol. Nezd at a listat, es ha valamelyik kep megragadja az erdeklödesedet nezzel meg belöle 2-3 reszt.

Hajime no Ippo (boxolos) meg Beck (slice of life, drama meg zene) szerintem tetszenenek amugy neked.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 03:05pm
Quote (Karan2_Returned @ 21 May 2013 21:55)
Hat amit linkeltem kepen az Action reszben a legtöbbjük hasonlit FMA-ra, Death Notera meg leginkabb a Code Geass hajaz.

De szerintem nyugodtan kiprobalhatsz akarmit a listarol, elsö par animem nekem is körülbelül az volt mint neked, utana rajöttem kesöbb, hogy teljesen mas anime tetszik nekem igazabol. Nezd at a listat, es ha valamelyik kep megragadja az erdeklödesedet nezzel meg belöle 2-3 reszt.

Hajime no Ippo (boxolos) meg Beck (slice of life, drama meg zene) szerintem tetszenenek amugy neked.


Baccano!
Erre ránézek, nzétem ilyen fan-made trailerek, nem tűnt rossznak
majd holnap, most nincs rá helyem, meg aludni kéne már

This post was edited by Ghostmasterq on May 21 2013 03:07pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 23 2013 02:00am
Egész jó volt ez a The Lucifer and Biscuit Hammer manga de örültem volna ha nem happy end a vége, szerintem jobban illett hozzá egy drámaibb befejezés.

This post was edited by Rawen on May 23 2013 02:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123198Next
Add Reply New Topic New Poll