Quote (Ghostmasterq @ May 21 2013 09:42pm)
hát, mivel 2!-t láttam eddig (ha úgy nézzük 3-at.
FMA-ból mind2-t, ezek kurvára tecett, meg a Death Note-t, az is fasszánytos volt. Van valami FMA-hoz hasonló?
Hat amit linkeltem kepen az Action reszben a legtöbbjük hasonlit FMA-ra, Death Notera meg leginkabb a Code Geass hajaz.
De szerintem nyugodtan kiprobalhatsz akarmit a listarol, elsö par animem nekem is körülbelül az volt mint neked, utana rajöttem kesöbb, hogy teljesen mas anime tetszik nekem igazabol. Nezd at a listat, es ha valamelyik kep megragadja az erdeklödesedet nezzel meg belöle 2-3 reszt.
Hajime no Ippo (boxolos) meg Beck (slice of life, drama meg zene) szerintem tetszenenek amugy neked.