Quote (josheide @ Dec 6 2013 11:18am)
bizony
meg az "onkoltseges" kepzes se fedezi a kepzesed teljes mertekben, de az allamnak megeri beled fektetni, mert az oktatas az gut.
Ellenben egy kulfoldibe miert tolna penzt az allam?
De akkor én miért tanulhatok ingyé ausztriában, dániában, finnországban, skóciában? Én is kurvára külföldi vagyok, miért éri meg az államnak?
És miért kell ugyanannyit fizetnem németországban, hollandiában, norvégiában, angliában mint az ott tanulű állampolgár?
nálunk meg
ha magyar vagy: 500 euró
ha külföldi: 3000
nice