d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1119120121122123660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 13 2011 07:34am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 14:30)
Érdekes, én tökéletesen tudom használni a netbookom arra, amire kitalálták. Nyilván összehasonlítható egy 100+ k-s termék, meg egy alig 40k-s. (first gen netbookok vs. ipad)


nekem rosszak a tapasztalataim,... még a netezésnél is szaggatott... Főleg a flash fektette meg. :/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 07:36am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 14:30)
Érdekes, én tökéletesen tudom használni a netbookom arra, amire kitalálták. Nyilván összehasonlítható egy 100+ k-s termék, meg egy alig 40k-s. (first gen netbookok vs. ipad)


most gondolkozik barátnőm is hogy vesz egy netbookot
szerintem melora+ egy kis net és filmnézésre jo lenne
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 07:36am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Dec 2011 15:34)
nekem rosszak a tapasztalataim,... még a netezésnél is szaggatott... Főleg a flash fektette meg. :/


Kiherélt windowsxp-vel semmi gondom nem volt. net, youtube, sorozatnézés, mail, office. milyen flash tartalomra gondolsz btw?
jahh meg vmi c fordítót pls javasolj, most kezdek el cézni. :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 13 2011 07:44am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 14:36)
Kiherélt windowsxp-vel semmi gondom nem volt. net, youtube, sorozatnézés, mail, office. milyen flash tartalomra gondolsz btw?
jahh meg vmi c fordítót pls javasolj, most kezdek el cézni. :)


Mivel ÓE így egyértelműen codeblocks környezet, mivel a suliban is csak azt fogjátok használni. Az meg asszem a gcc-t használja. De a lényeg, ha letöltöd a codeblocksot, akkor azt töltsd le amelyikben benne van a fordító is. Úgyis szabványos c-t fogtok tanulni.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 07:45am
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 14:30)
Érdekes, én tökéletesen tudom használni a netbookom arra, amire kitalálták. Nyilván összehasonlítható egy 100+ k-s termék, meg egy alig 40k-s. (first gen netbookok vs. ipad)


szerintem te más felhasználói rétegbe tartozol, mint a rokonom. ő nem power user. ő azt akarja, hogy ha kinyitja/bekapcsolja, akkor ne töltsön 1-2 percig, ne kelljen újratelepíteni és ne lassuljon adott idő után. csak működjön, ha kell, amúgy meg kussoljon.

Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 14:36)
Kiherélt windowsxp-vel semmi gondom nem volt. net, youtube, sorozatnézés, mail, office. milyen flash tartalomra gondolsz btw?
jahh meg vmi c fordítót pls javasolj, most kezdek el cézni. :)


nade 2011-ben ne kelljen már bárkinek is winxp-t használni :lol:
még csak msn-re se lehet vele felmenni, csak ha túrsz a netről egy régi verziót, de néha azok is sírnak, h tölts frissebbet.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 07:51am
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 14:45)
szerintem te más felhasználói rétegbe tartozol, mint a rokonom. ő nem power user. ő azt akarja, hogy ha kinyitja/bekapcsolja, akkor ne töltsön 1-2 percig, ne kelljen újratelepíteni és ne lassuljon adott idő után. csak működjön, ha kell, amúgy meg kussoljon.



nade 2011-ben ne kelljen már bárkinek is winxp-t használni :lol:
még csak msn-re se lehet vele felmenni, csak ha túrsz a netről egy régi verziót, de néha azok is sírnak, h tölts frissebbet.


win xp-t használok
wutnow?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 07:51am
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 15:45)
szerintem te más felhasználói rétegbe tartozol, mint a rokonom. ő nem power user. ő azt akarja, hogy ha kinyitja/bekapcsolja, akkor ne töltsön 1-2 percig, ne kelljen újratelepíteni és ne lassuljon adott idő után. csak működjön, ha kell, amúgy meg kussoljon.



nade 2011-ben ne kelljen már bárkinek is winxp-t használni :lol:
még csak msn-re se lehet vele felmenni, csak ha túrsz a netről egy régi verziót, de néha azok is sírnak, h tölts frissebbet.


Dual bootos winxp sp3 - ubuntu netbook remix van fent, tökéletesen kielégíti minden e fajta igényemet. Msn-t őszintén szólva nem tudom ki az aki még használ, de erre is ott van pidgin, ami teljes mértékben kezeli a legtöbb IM klienst, mindezt egyben, csilivili faszságok nélkül, ráadásul nem is zabál sok erőforrást.
Az első részéhez pedig, ha tehetném sem vennék egy majd 3x annyiba kerülő készüléket egy olyan feladatra, amit tökéletesen ellát az olcsóbb verzió is. Persze faszverés faktor az konvergál a nullához.


Quote (CyberPunk666 @ 13 Dec 2011 15:44)
Mivel ÓE így egyértelműen codeblocks környezet, mivel a suliban is csak azt fogjátok használni. Az meg asszem a gcc-t használja. De a lényeg, ha letöltöd a codeblocksot, akkor azt töltsd le amelyikben benne van a fordító is. Úgyis szabványos c-t fogtok tanulni.


Nem suliban kell tanulnom, saját magam szeretném elkezdeni. Kernighan - Ritchie könyvet már előtúrtam.

This post was edited by ecneB on Dec 13 2011 07:53am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 07:53am
Quote (Inakwo @ 13 Dec 2011 14:51)
win xp-t használok
wutnow?


nekem csak annyi a bajom vele, hogy több, mint 10 éves. köszönő viszonyban sincs azzal a modern felfogással, hogy "haladni a korral"
miért nem használsz W98-at, jövőre 95-öt és mész szépen hátrafelé? :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 07:54am
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 14:53)
nekem csak annyi a bajom vele, hogy több, mint 10 éves. köszönő viszonyban sincs azzal a modern felfogással, hogy "haladni a korral"
miért nem használsz W98-at, jövőre 95-öt és mész szépen hátrafelé? :D


nekem semmi bajom vele
amire kell tökéletes
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 07:54am
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 15:53)
nekem csak annyi a bajom vele, hogy több, mint 10 éves. köszönő viszonyban sincs azzal a modern felfogással, hogy "haladni a korral"
miért nem használsz W98-at, jövőre 95-öt és mész szépen hátrafelé? :D


Mi az, amit nem tudsz megtenni XP-ben?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123660Next
Add Reply New Topic New Poll