d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11191201211221234303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 1 2011 12:29am

bejövős
6300 lesz?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 1 2011 03:00am
Quote (harcikacsa17 @ 1 Jun 2011 06:29)
http://www.youtube.com/watch?v=EUpTRoSQEX4
bejövős
6300 lesz?


A nyakamat ráteszem hogy első két hétben olyan op lesz mint a faszom, és élvezhetetlen lesz a játék.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 1 2011 06:06am
Quote (Smat @ May 31 2011 11:44pm)
Áhh baszdmeg most ment el a kedvem az egész játéktól.
Stat: 13/5, Mf, 800as crit/80% crit chance, 40% ls, over 9000 as.
4v4ben voltunk, mindenki a csapatomban 1 szarfeeder volt, 1/10, 1/13.
Szitu:
Gang dragonnál, duplakill, visszajövök kb fél képernyőt hogy tudjam rájuk tolni a raint+ultit, a 2 faszfeeder meghal, 2v2, egyiket leszedem, 2v1, másik srác feles volt, leszedték, 1v1, elkellett mennem, behívják a surrendert(a mi csapatunk OFC), ÉS FELADJÁK BAZDMEG MERT HOGY MENNYIRE OPK.
Annyira felidegesít ez bazdmeg, hogy nincs egyetlen egy normális játékos se ebben a kibaszott rankedban bazdmeg, useless szar mindegyik, csak azt tudják szajkózni hogy BANN MODRE OP, BANN TRYN OP THO, ME SOLO TOP/MID.
Fasszopó tanyasi lowok ezek bazdmeg.
Törlöm a faszba ezt a játékot.

inb4 sirsz

Igen sírok, mert HoN-ban legalább van annyi eszük a játékosoknak h ilyenkor nem adják fel. Lehet azért mert azért 1x fizetni kell, és a sok fasszopó LoL-os noob nem bírja ki azt a kemény 2k-t.


Nem értem mi a bajod, elkezdesz rankedet játszani úgy ,hogy egyedül mfel mész mindig, csodálkozol ,hogy ~80% ba defeat? Rankedet akkor kezdj el játszani mikor már minden fajta karakterböl legalább 1 el tudsz játszani (ad carry, ap carry, support, tank, jungler etc)
Amugy meg mikor elkezdesz rankedet játszani asszem 1200 eloról indulsz , ugyanolyan noobokkal mint amilyen te is vagy, csak egy karival jatszanak lehet ,hogy rúnájuk sincs és folyamatosan flamelik a csapattarsaikat, próbálj több karival megtanulni játszani, chatbe tippeket irj flame helyett, ilyen hozzáállással meg tudással soha nem fogsz jobb játékosok közé kerülni rankedba.

This post was edited by championmath on Jun 1 2011 06:07am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 1 2011 06:17am
Quote (Smat @ 1 Jun 2011 11:00)
A nyakamat ráteszem hogy első két hétben olyan op lesz mint a faszom, és élvezhetetlen lesz a játék.


nehéz lesz vele játszani, kevesen lesznek képesek rá :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 1 2011 06:47pm
Quote (championmath @ 1 Jun 2011 12:06)
Nem értem mi a bajod, elkezdesz rankedet játszani úgy ,hogy egyedül mfel mész mindig, csodálkozol ,hogy ~80% ba defeat? Rankedet akkor kezdj el játszani mikor már minden fajta karakterböl legalább 1 el tudsz játszani (ad carry, ap carry, support, tank, jungler etc)
Amugy meg mikor elkezdesz rankedet játszani asszem 1200 eloról indulsz , ugyanolyan noobokkal mint amilyen te is vagy, csak egy karival jatszanak lehet ,hogy rúnájuk sincs és folyamatosan flamelik a csapattarsaikat, próbálj több karival megtanulni játszani, chatbe tippeket irj flame helyett, ilyen hozzáállással meg tudással soha nem fogsz jobb játékosok közé kerülni rankedba.


Nem mindig MF-el megyek, yi, tryn, malph, cho(bár ez pont useless), eddig ezekkel mentem, és hiába tudok játszani yi-vel rendesen, vagy malphal, kb 1 vicc ez a ranked... Ennyire még nem nagyon basztam fel magam játékon.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 2 2011 06:50am
Quote (Smat @ Jun 2 2011 02:47am)
Nem mindig MF-el megyek, yi, tryn, malph, cho(bár ez pont useless), eddig ezekkel mentem, és hiába tudok játszani yi-vel rendesen, vagy malphal, kb 1 vicc ez a ranked... Ennyire még nem nagyon basztam fel magam játékon.


Engem is feltud baszni néha ,de csak kilépek és valami mást csinálok
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 2 2011 06:59am
Quote (Smat @ Jun 2 2011 01:47am)
Nem mindig MF-el megyek, yi, tryn, malph, cho(bár ez pont useless), eddig ezekkel mentem, és hiába tudok játszani yi-vel rendesen, vagy malphal, kb 1 vicc ez a ranked... Ennyire még nem nagyon basztam fel magam játékon.


eleinte problaj tier 1-2 herokkal jastzani. malph meg mf nem rosszak de nem az igazi, yi meg trynda pedig vagy 60 perces gamet igenyel vagy balfasz ellenfeleket.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 2 2011 07:04am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 2 2011 02:59pm)
eleinte problaj tier 1-2 herokkal jastzani. malph meg mf nem rosszak de nem az igazi, yi meg trynda pedig vagy 60 perces gamet igenyel vagy balfasz ellenfeleket.


Yi hasznalhatatlan normalis ellenfelek ellen, semmit nem ér
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2011 07:05am
csak 4,8k az új champ .
meg kell vennem.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 2 2011 07:58am


anyu,ez nagyon epikus volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11191201211221234303Next
Add Reply New Topic New Poll