d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1119120121122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,114.85
Sep 18 2011 06:40am
Quote (Coolface @ 18 Sep 2011 14:40)
honnan?


vegbel
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 1 2011 04:47am
Este megyünk haverokkal Pinkbe, születésnapot ünnepelünk, egyik haveromnak ma van + nekem volt kedden, fergeteges lesz.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 1 2011 05:57am
Quote (Kenny10 @ Oct 1 2011 10:47am)
Este megyünk haverokkal Pinkbe, születésnapot ünnepelünk, egyik haveromnak ma van + nekem volt kedden, fergeteges lesz.


xddddddd

ma este megyünk megünnepelni egyik gyerekkori barátom születésnapját.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2011 05:59am
ma este fejezem be a jersey shore harmadik évadját

Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 1 2011 06:02am
Quote (Rezs @ Oct 1 2011 12:57pm)
xddddddd
ma este megyünk megünnepelni egyik gyerekkori barátom születésnapját.

ehh nem jó? :D
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 1 2011 12:59pm)
ma este fejezem be a jersey shore harmadik évadját
http://www.thebuzzmedia.com/wp-content/uploads/2011/02/4char-forever-alone-guy-high-resolution.png

nyáron befejeztem az 1-3. évadját, bár előtte tvben is láttam az összeset
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 1 2011 06:03am
Quote (Kenny10 @ Oct 1 2011 12:02pm)
ehh nem jó? :D

nyáron befejeztem az 1-3. évadját, bár előtte tvben is láttam az összeset


egyszer voltam, szánalmas hely imo

mi white angelbe megyünk, oda is csak azért mert lesz egy nagyobb fős csaj társaság akikkel találkozunk...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 1 2011 06:06am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 1 2011 12:59pm)
ma este fejezem be a jersey shore harmadik évadját

http://www.thebuzzmedia.com/wp-content/uploads/2011/02/4char-forever-alone-guy-high-resolution.png


én nem ismerlek

jersey shore = világ legalja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2011 06:08am
Quote (jarabekg @ 1 Oct 2011 14:06)
én nem ismerlek

jersey shore = világ legalja


mocskos álértelmiségi!
amúgy true dat

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Oct 2011 14:11)
kibaszott szórakoztató, leszarom a társadalmi előítéleteket, aki az alapján ítél meg valakit, hogy miket néz, az hülye.


ja,hát kinek mi a szórakoztató

This post was edited by Rawen on Oct 1 2011 06:13am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2011 06:11am
Quote (jarabekg @ 1 Oct 2011 14:06)
én nem ismerlek

jersey shore = világ legalja


kibaszott szórakoztató, leszarom a társadalmi előítéleteket, aki az alapján ítél meg valakit, hogy miket néz, az hülye.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 1 2011 06:19am
Quote (Rezs @ Oct 1 2011 01:03pm)
egyszer voltam, szánalmas hely imo
mi white angelbe megyünk, oda is csak azért mert lesz egy nagyobb fős csaj társaság akikkel találkozunk...


szívesebben mennék én is oda^^ csak haver akinek lesz születésnapja inlyen RnB, hipp hopp zenéket szeret, tehát neki white off xd bedbe sem jön soha, egész nyáron csak Dokk Beachon volt
meg most Whiteban tuti heringparty lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122Next
Add Reply New Topic New Poll