Quote (Ad4mz @ 21 Sep 2010 22:16)
vagy mert mindegyik úgy néz ki, mintha ráhánytak volna a canvasra
amúgy nektek kurvára nincs "szépérzéketek" vagy mi? olyanokat postoltok ami tökre undorító
jó de gyakorlással lehet csak fejlődni..
Quote (xGurke @ 21 Sep 2010 22:16)
http://i302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/xgurkecopy-1.jpg
ez például kurvajó
összhangban vannak a színek, fasza a text, jó effektek vannak rajta - és jól vannak rajta - és jó a stock
nem is mondta senki h sazr.