d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1119120121122123440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 21 2010 02:13pm
Quote (Smat @ 21 Sep 2010 21:54)
http://img826.imageshack.us/img826/2749/smat.png

R8 pls. :c
akinek kell(bár ubi úgyis leszólja) csak szóljon és ráfirkantom a nevét.


tutorials pls
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 21 2010 02:19pm
Quote (Ad4mz @ Sep 21 2010 10:13pm)
tutorials pls


ezekt a tutok amugy jo nagy gecik
95%-uk ugy irja le a dolgokat mintha tök alap lenne 1-2 cucc
vagyis nem vmi noob barátok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2010 03:01pm
Quote (chickenbone @ Sep 21 2010 03:33pm)
http://img814.imageshack.us/img814/6654/69597653.png

első sig :d
ofc tom h még gecisok tutot kéne elolvasnom (ofc szar sincs rajta)
csak unatkoztam


ezerszer túlszárnyalja überpro összes sigét és most nem akarok senkit bántani, csak elmondom a véleményem
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 21 2010 03:14pm
Quote (chickenbone @ 21 Sep 2010 22:19)
ezekt a tutok amugy jo nagy gecik
95%-uk ugy irja le a dolgokat mintha tök alap lenne 1-2 cucc
vagyis nem vmi noob barátok


amúgy a cuccokról is tudsz nézni külön tutorialt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 21 2010 03:15pm
Quote (xGurke @ 21 Sep 2010 22:01)
ezerszer túlszárnyalja überpro összes sigét és most nem akarok senkit bántani, csak elmondom a véleményem


de neked nem tudok olyat mutatni ami szép lenne. :c
mert egy kis emo ubi vagy. =(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2010 03:16pm
Quote (Smat @ Sep 21 2010 09:15pm)
de neked nem tudok olyat mutatni ami szép lenne. :c
mert egy kis emo ubi vagy. =(




ez például kurvajó
összhangban vannak a színek, fasza a text, jó effektek vannak rajta - és jól vannak rajta - és jó a stock
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 21 2010 03:16pm
Quote (Smat @ 21 Sep 2010 23:15)
de neked nem tudok olyat mutatni ami szép lenne. :c
mert egy kis emo ubi vagy. =(


vagy mert mindegyik úgy néz ki, mintha ráhánytak volna a canvasra
amúgy nektek kurvára nincs "szépérzéketek" vagy mi? olyanokat postoltok ami tökre undorító
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 21 2010 03:19pm
Quote (Ad4mz @ Sep 21 2010 11:14pm)
amúgy a cuccokról is tudsz nézni külön tutorialt


hááát nemtom


amugy volt az a bar ahol lehetett állitani a szineket, na az vhogy eltünt :d hogy lehet visszahaxolni?
ja és még annyi h cs2 vagy cs4 a "jobb" ? melyiket érdemesebb hazsnalni?

This post was edited by chickenbone on Sep 21 2010 03:20pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 21 2010 03:20pm
Quote (Ad4mz @ 21 Sep 2010 22:16)
vagy mert mindegyik úgy néz ki, mintha ráhánytak volna a canvasra
amúgy nektek kurvára nincs "szépérzéketek" vagy mi? olyanokat postoltok ami tökre undorító


jó de gyakorlással lehet csak fejlődni..

Quote (xGurke @ 21 Sep 2010 22:16)
http://i302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/xgurkecopy-1.jpg

ez például kurvajó
összhangban vannak a színek, fasza a text, jó effektek vannak rajta - és jól vannak rajta - és jó a stock


nem is mondta senki h sazr.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2010 03:20pm
Quote (xGurke @ Sep 21 2010 09:16pm)
http://i302.photobucket.com/albums/nn107/_bks_/xgurkecopy-1.jpg

ez például kurvajó
összhangban vannak a színek, fasza a text, jó effektek vannak rajta - és jól vannak rajta - és jó a stock


http://i53.tinypic.com/1o4sgm.jpg

>>>
img taget neki!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123440Next
Closed New Topic New Poll