d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11191201211221232724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 1 2010 09:27am
Quote (ReDEyeS @ Oct 1 2010 04:25pm)
ezt sejtettem, de konkrétan mit fed?

kattintás?


minden mozdulatot, amit az egysegeiddel csinalsz
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 09:28am
Quote (Taszilo.^ @ 1 Oct 2010 17:27)
minden mozdulatot, amit az egysegeiddel csinalsz


köszi :)

nézi vki rajtam kívül a gsl open -t?

This post was edited by ReDEyeS on Oct 1 2010 09:29am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 1 2010 09:30am
Quote (ReDEyeS @ Oct 1 2010 03:22pm)
mi az az APM

mit mér? :S



blink stalker >> muta


imádom az ilyen postokat
3 millio ramp között fogok blinkelgetni 10 seces cdvel, miközben átmegy a basen a muta 1 pillanat alatt

DE AZÉRT BLINK STALKER >> MUTA :DDDDDDDDd

Quote (ReDEyeS @ Oct 1 2010 03:28pm)
köszi :)

nézi vki rajtam kívül a gsl open -t?


néznék ha lehetne vhol ingyen

This post was edited by sylke on Oct 1 2010 09:31am
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Oct 1 2010 09:36am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 16:14)
ÉS MEGINT :DDDD

mutákkal megölt
AZOK ELLEN
NEM LEHET MIT CSINÁLNI PROTOSSAL


De, lehet.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 09:38am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 17:30)
imádom az ilyen postokat
3 millio ramp között fogok blinkelgetni 10 seces cdvel, miközben átmegy a basen a muta 1 pillanat alatt

DE AZÉRT BLINK STALKER >> MUTA :DDDDDDDDd



néznék ha lehetne vhol ingyen


base támadás esetén a stalkerekkel simán megfoghatóak a muták... a blinkel utánamész és nagyrésze leszedhető így...

ha kombózva van más egységekkel akkor problémás
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 09:46am
Quote (ReDEyeS @ 1 Oct 2010 17:38)
base támadás esetén a stalkerekkel simán megfoghatóak a muták... a blinkel utánamész és nagyrésze leszedhető így...

ha kombózva van más egységekkel akkor problémás


LOL HADJAD MÁR MAGAD:'DDDDDDDDDDDDDDDDDD
menekült afaszom bejihadoztam aztan szetbasztam az osszes stalkert
tenyleg nem tud ellene csinalni semmitsem
Menekulni ilyen 4-5 mutakkal kell, amikor mar van egy raklap akkor szarnirajihad be

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 1 2010 09:50am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 1 2010 09:51am
Quote (ReDEyeS @ Oct 1 2010 03:38pm)
base támadás esetén a stalkerekkel simán megfoghatóak a muták... a blinkel utánamész és nagyrésze leszedhető így...

ha kombózva van más egységekkel akkor problémás


épp ezaz h base támadásnál nem foghato meg, mert mindenfosba beleütközöl meg nem lehet rendesen blinkelni
nyilt terepen nincs probléma

Quote (Calypsol @ Oct 1 2010 03:36pm)
De, lehet.


bazdmeg, ha már leirtad h lehet
akkor azt is megtehetted volna hogy mellé irod még hogy mivel, mert én tényleg nem tudom

This post was edited by sylke on Oct 1 2010 09:52am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 10:58am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 17:51)
épp ezaz h base támadásnál nem foghato meg, mert mindenfosba beleütközöl meg nem lehet rendesen blinkelni
nyilt terepen nincs probléma



bazdmeg, ha már leirtad h lehet
akkor azt is megtehetted volna hogy mellé irod még hogy mivel, mert én tényleg nem tudom


zealottal





























megelőzés>>>>
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 11:49am
http://www.gomtv.net/videos/1054/0

ZvP

nagyon jó kis meccs
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 11:51am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 17:51)
épp ezaz h base támadásnál nem foghato meg, mert mindenfosba beleütközöl meg nem lehet rendesen blinkelni
nyilt terepen nincs probléma



bazdmeg, ha már leirtad h lehet
akkor azt is megtehetted volna hogy mellé irod még hogy mivel, mert én tényleg nem tudom


amúgy HT-vel és stormmal is megoldható
Go Back To Magyar Topic List
Prev11191201211221232724Next
Add Reply New Topic New Poll