Quote (ReDEyeS @ Oct 1 2010 03:38pm)
base támadás esetén a stalkerekkel simán megfoghatóak a muták... a blinkel utánamész és nagyrésze leszedhető így...
ha kombózva van más egységekkel akkor problémás
épp ezaz h base támadásnál nem foghato meg, mert mindenfosba beleütközöl meg nem lehet rendesen blinkelni
nyilt terepen nincs probléma
Quote (Calypsol @ Oct 1 2010 03:36pm)
De, lehet.
bazdmeg, ha már leirtad h lehet
akkor azt is megtehetted volna hogy mellé irod még hogy mivel, mert én tényleg nem tudom
This post was edited by sylke on Oct 1 2010 09:52am