d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11191201211221231141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 25 2012 03:37pm
vegyétek már észre, hogy trollkodni próbál
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 25 2012 03:37pm
Quote (RRC @ 25 Jan 2012 22:37)
vegyétek már észre, hogy trollkodni próbál


Látom nem sokat olvasod a neki szánt postjaimat.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 25 2012 07:33pm
BB s02 E12
ez durva volt bazd+...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 25 2012 08:12pm
Quote (Rawen @ Jan 25 2012 09:36pm)
http://i39.tinypic.com/2lsyzd3.jpg


ezaz jó kis reakciókép utánozd a spanokat így aztán jól beillesz a sorba buizygerek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 25 2012 08:15pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (RRC @ Jan 25 2012 09:37pm)
vegyétek már észre, hogy trollkodni próbál


az nem trollkodás, hanem egy vicc te buzi de gyere te is a szarságaiddal
faszom már belétek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 25 2012 08:24pm
Quote (Vismajor @ Jan 26 2012 02:33am)
BB s02 E12
ez durva volt bazd+...


Hát, ez a második évad sokkal durvább volt, mint az első.
Talán nem is ez a jó szó... mindenesetre a feleséget kiírhatnák a sorozatból...
kurva idegesítő volt ebben az évadban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 25 2012 08:32pm
Quote (Vismajor @ Jan 26 2012 02:24am)
Hát, ez a második évad sokkal durvább volt, mint az első.
Talán nem is ez a jó szó... mindenesetre a feleséget kiírhatnák a sorozatból...
kurva idegesítő volt ebben az évadban


a negyedik évad 9. résznél járok de még él
am ez nem spoiler mert amúgy se volt sose veszélybe.. ja de ez már így az
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 25 2012 11:13pm
a negyedik szériában a 11. epizód is jó mikor röhög kínjában én is visítottam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 26 2012 06:04pm
gondoltam megnézek egy részt a breaking bad 3. évadból... most tartok a 4.-nél
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 26 2012 06:26pm
Quote (Senee @ Jan 26 2012 03:32am)
a negyedik évad 9. résznél járok de még él
am ez nem spoiler mert amúgy se volt sose veszélybe.. ja de ez már így az


Így S03E03 után ezt elég meglepőnek találom
Go Back To Magyar Topic List
Prev11191201211221231141Next
Add Reply New Topic New Poll