☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
119
120
121
122
123
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267587
Replies: 11402
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1201
Jan 25 2012 03:37pm
vegyétek már észre, hogy trollkodni próbál
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1202
Jan 25 2012 03:37pm
Quote (RRC @ 25 Jan 2012 22:37)
vegyétek már észre, hogy trollkodni próbál
Látom nem sokat olvasod a neki szánt postjaimat.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1203
Jan 25 2012 07:33pm
BB s02 E12
ez durva volt bazd+...
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#1204
Jan 25 2012 08:12pm
Quote (Rawen @ Jan 25 2012 09:36pm)
http://i39.tinypic.com/2lsyzd3.jpg
ezaz jó kis reakciókép utánozd a spanokat így aztán jól beillesz a sorba buizygerek
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#1205
Jan 25 2012 08:15pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (RRC @ Jan 25 2012 09:37pm)
vegyétek már észre, hogy trollkodni próbál
az nem trollkodás, hanem egy vicc te buzi de gyere te is a szarságaiddal
faszom már belétek
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1206
Jan 25 2012 08:24pm
Quote (Vismajor @ Jan 26 2012 02:33am)
BB s02 E12
ez durva volt bazd+...
Hát, ez a második évad sokkal durvább volt, mint az első.
Talán nem is ez a jó szó... mindenesetre a feleséget kiírhatnák a sorozatból...
kurva idegesítő volt ebben az évadban
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#1207
Jan 25 2012 08:32pm
Quote (Vismajor @ Jan 26 2012 02:24am)
Hát, ez a második évad sokkal durvább volt, mint az első.
Talán nem is ez a jó szó... mindenesetre a feleséget kiírhatnák a sorozatból...
kurva idegesítő volt ebben az évadban
a negyedik évad 9. résznél járok de még él
am ez nem spoiler mert amúgy se volt sose veszélybe.. ja de ez már így az
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#1208
Jan 25 2012 11:13pm
a negyedik szériában a 11. epizód is jó mikor röhög kínjában én is visítottam
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#1209
Jan 26 2012 06:04pm
gondoltam megnézek egy részt a breaking bad 3. évadból... most tartok a 4.-nél
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1210
Jan 26 2012 06:26pm
Quote (Senee @ Jan 26 2012 03:32am)
a negyedik évad 9. résznél járok de még él
am ez nem spoiler mert amúgy se volt sose veszélybe.. ja de ez már így az
Így S03E03 után ezt elég meglepőnek találom
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
119
120
121
122
123
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact