d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1119120121122123257Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 34
Joined: Jul 5 2010
Gold: 0.00
Jul 6 2010 02:14am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 6 2010 10:14am)
nem. a multireportnak semmi ertelme nincs ezen a forumon.

lasd: texxas-greenday
jurma-butitsnotmeitnotmyanyamkinja-0fey-43254235432 masik multi

stb stb stb...

cak kivancsi vagyok ki vagy, hogy tudjam kivel beszelek.


sanyi vok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 6 2010 02:15am
a sanyi sanyi, vagy a sondor sanyi?
Banned
Posts: 34
Joined: Jul 5 2010
Gold: 0.00
Jul 6 2010 02:19am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 6 2010 10:15am)
a sanyi sanyi, vagy a sondor sanyi?


gondolhatod
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jul 13 2010 01:25am
Hali

mit jelentenek ezek?

nvm
gtfo
wtf


köszi
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 13 2010 01:27am
Quote (atek555 @ 13 Jul 2010 09:25)
Hali

mit jelentenek ezek?

nvm felejtsd el
gtfo menny a f-ba
wtf mia f


köszi

fixd
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 13 2010 03:38am
Quote (atek555 @ 13 Jul 2010 09:25)
Hali

mit jelentenek ezek?

nvm
gtfo
wtf


köszi


nvm = never mind
gtfo = get the fuck out
wtf = what the fuck
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Jul 13 2010 05:29am
Quote (sunnymarcell @ 13 Jul 2010 09:38)
nvm = never mind
gtfo = get the fuck out
wtf = what the fuck


köszi
Member
Posts: 11,128
Joined: Feb 2 2009
Gold: 18,800.00
Jul 13 2010 07:14am
Csak megkérdezem:
Az Orb beallitasoknál véletlenul rá klikk a piros névre es utánna vettem észre hogy az 200fg vissza lehet csinálni valahogy?Omg
Valaki help....
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jul 13 2010 07:16am
Quote (Fgas @ 13 Jul 2010 15:14)
Csak megkérdezem:
Az Orb beallitasoknál véletlenul rá klikk a piros névre es utánna vettem észre hogy az 200fg vissza lehet csinálni valahogy?Omg
Valaki help....


nem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2010 07:17am
Quote (Fgas @ Jul 13 2010 02:14pm)
Csak megkérdezem:
Az Orb beallitasoknál véletlenul rá klikk a piros névre es utánna vettem észre hogy az 200fg vissza lehet csinálni valahogy?Omg
Valaki help....


:DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123257Next
Closed New Topic New Poll