d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1119120121122123341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 15 2009 01:26pm
Quote (Baresz @ Wed, Apr 15 2009, 08:24pm)
sok a sirás, sértődés :D:D:D

0011/001

aki játszani akar



fury druidnal aligha talalhatna szarabb karit, miert akarjatok meg gyengiteni ezt is :DDDDDDDDDDDDDD
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 01:28pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:26)
krisz paládnak hány off aurája van amit használsz néhanapján ?


Fanaticismel smitolok & chargolok, concentrationnel meg hammer
De másra nem is rakok mert minek... nem értem a kérdést :wacko:
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 01:28pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 15 Apr 2009, 19:26)
fury druidnal aligha talalhatna szarabb karit, miert akarjatok meg gyengiteni ezt is :DDDDDDDDDDDDDD


nekem gondom nincs átváltozással sot fun hogy minden váltásnál még novázik is... egy dolog bugos amikor pl másik csapattársa ol és méreg miatt azt irja o végzett velem nem aki lecsapott
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 01:28pm
Quote (Klontar @ Wed, 15 Apr 2009, 20:28)
Fanaticismel smitolok & chargolok, concentrationnel meg hammer
De másra nem is rakok mert minek... nem értem a kérdést :wacko:


szóval egy off aurád sincs?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 01:29pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:28)
szóval egy off aurád sincs?


Off -->Offensive

Might
Blessed Aim
Concentration
Fanaticism

ezekre raktam, felét használom, még mindig nem értem a kérdést :wacko:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 15 2009 01:30pm
Quote (Baresz @ Wed, Apr 15 2009, 08:28pm)
nekem gondom nincs átváltozással sot fun hogy minden váltásnál még novázik is... egy dolog bugos amikor pl másik csapattársa ol és méreg miatt azt irja o végzett velem nem aki lecsapott


nem olvastam vegig se a te hszed se kopeket se hun jozefet
vagyis asszem elolvastam de ertelmezni mar nem sikerult mert masfele figyelek kozben :( (ja nem is, azert mert buta vagyok :c )
csak nekem igy jott le, tehat lenyegeben azt sem tudom mirol van szo, csak azt hogy hunjozefnek psn druidja van es megy a vita druid alakvaltozasarol meg psn absrol
es asszem nem is fogom megtudni hogy felreertettem e valamit mert most megyek mashova spammelni
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 01:31pm
Quote (Klontar @ Wed, 15 Apr 2009, 20:29)
Off -->Offensive

Might
Blessed Aim
Concentration
Fanaticism

ezekre raktam, felét használom, még mindig nem értem a kérdést :wacko:


sorry def aurákra gondoltam
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 01:32pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:31)
sorry def aurákra gondoltam


Defensive aurái

Prayer --> Kell a medihez és a vigorhoz
Defiance --> Kell a vigorhoz
Cleansing --> Kell a medihez és a vigorhoz
Vigor --> Maxed, hammer synergy, nagyon gyakran hasznalom chargehoz
Meditation --> mana + hp reg, gyakran hasznalom
Salvation --> Néha trapperek ellen használom, és baresz fohere ellen
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 15 2009 01:33pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 15 Apr 2009, 20:30)
nem olvastam vegig se a te hszed se kopeket se hun jozefet
vagyis asszem elolvastam de ertelmezni mar nem sikerult mert masfele figyelek kozben :( (ja nem is, azert mert buta vagyok :c )
csak nekem igy jott le, tehat lenyegeben azt sem tudom mirol van szo, csak azt hogy hunjozefnek psn druidja van es megy a vita druid alakvaltozasarol meg psn absrol
es asszem nem is fogom megtudni hogy felreertettem e valamit mert most megyek mashova spammelni


...de én végigolvastam a tied,és nyugodt szívvel állíthatom kedves rici hogy ennek most se füle se farka :(

Mit akartál most ezzel mondani ? :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 01:37pm
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 21:33)
...de én végigolvastam a tied,és nyugodt szívvel állíthatom kedves rici hogy ennek most se füle se farka :(

Mit akartál most ezzel mondani ? :D


Még mindig nem értem minek neked a def auráim! :stonetoss:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123341Next
Add Reply New Topic New Poll