Quote (Baresz @ Wed, Apr 15 2009, 08:28pm)
nekem gondom nincs átváltozással sot fun hogy minden váltásnál még novázik is... egy dolog bugos amikor pl másik csapattársa ol és méreg miatt azt irja o végzett velem nem aki lecsapott
nem olvastam vegig se a te hszed se kopeket se hun jozefet
vagyis asszem elolvastam de ertelmezni mar nem sikerult mert masfele figyelek kozben

(ja nem is, azert mert buta vagyok :c )
csak nekem igy jott le, tehat lenyegeben azt sem tudom mirol van szo, csak azt hogy hunjozefnek psn druidja van es megy a vita druid alakvaltozasarol meg psn absrol
es asszem nem is fogom megtudni hogy felreertettem e valamit mert most megyek mashova spammelni