Quote (bajcli @ Fri, Dec 12 2008, 07:04pm)
ELCAPITANO TE ÁLAT : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
majdnem olyan bunkó vagy, mint én

Ezt most bóknak vegyem, vagy flameljelek le?
a )

Bajcli
B ) Te ezt nem értheted, megyek szipuzni spanokkal!
This post was edited by ElCapitano on Dec 12 2008 01:32pm