Quote (jspogmg @ Tue, Apr 28 2009, 07:46pm)
rá, igen
/e: amúgy kitalálhatnának valami szintet ami a bankai felett van még és a taicho-k között se tudja mindenki elérni
ott vannak a vizardok szerintem az elég ^^
ha durva karaktert akarnak Zarakinak megadják a bankait
