d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1119120121122123183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Apr 21 2009 02:57am
Quote (Szerintem @ Tue, Apr 21 2009, 08:27am)
szerintem akkor nem volt lvl req-je, amikor még nem volt lod --> a patch számít, nem az h classic


ez logikusnak tűnik.
btw ez mire jó?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 24 2009 05:35pm


ez már trophy? :huh:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 24 2009 05:37pm
Quote (Megas_heroes @ Sat, Apr 25 2009, 12:35am)
http://img4.imageshack.us/img4/7350/screenshot023q.jpg

ez már trophy? :huh:


SZAR. LOW A STR
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 24 2009 05:39pm
Quote (Megas_heroes @ Fri, 24 Apr 2009, 23:35)
http://img4.imageshack.us/img4/7350/screenshot023q.jpg

ez már trophy? :huh:


ez szép gz^^
és máris 800-nál jár:D Mennyi packet nyomtál le?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 24 2009 05:40pm
Quote (Ghostmasterq @ Sat, Apr 25 2009, 12:39am)
ez szép gz^^
és máris 800-nál jár:D Mennyi packet nyomtál le?


40bol az utolso :DDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd

/e:
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen)
3 tag: Megas_heroes, xXmateXx, boh_tom

ne szidj nagyonn :ph34r:

This post was edited by Megas_heroes on Apr 24 2009 05:41pm
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Apr 24 2009 05:41pm
Quote (Megas_heroes @ Sat, Apr 25 2009, 12:40am)
40bol az utolso :DDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd


elmegy. xd

Quote (Megas_heroes @ Sat, Apr 25 2009, 12:40am)
40bol az utolso :DDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd

/e:
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen)
3 tag: Megas_heroes, xXmateXx, boh_tom

ne szidj nagyonn :ph34r:


basznád meg.

This post was edited by xXmateXx on Apr 24 2009 05:41pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 24 2009 05:41pm
Quote (Megas_heroes @ Fri, 24 Apr 2009, 23:40)
40bol az utolso :DDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd

/e:
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen)
3 tag: Megas_heroes, xXmateXx, boh_tom

ne szidj nagyonn :ph34r:


mákker :D
VEszek én is párat:D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 24 2009 05:55pm
Quote (Megas_heroes @ Fri, 24 Apr 2009, 23:40)
40bol az utolso :DDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd

/e:
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen)
3 tag: Megas_heroes, xXmateXx, boh_tom

ne szidj nagyonn :ph34r:


baszod már 3k-nál jár
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 24 2009 05:59pm
Quote (Ghostmasterq @ Sat, Apr 25 2009, 12:55am)
baszod már 3k-nál jár


én is cask süledezek meg röhögök a gép előtt
és az a legnagyobb vicc, hogy még kiosztok pár pm-et, és menni fog feljebb is (van pár ember, aki biztos érdekelt benne)

beszarok :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 24 2009 06:00pm
Quote (Megas_heroes @ Sat, 25 Apr 2009, 01:59)
én is cask süledezek meg röhögök a gép előtt
és az a legnagyobb vicc, hogy még kiosztok pár pm-et, és menni fog feljebb is (van pár ember, aki biztos érdekelt benne)

beszarok :D


Én nem takarítok utánnad ^_^
Makker.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119120121122123183Next
Closed New Topic New Poll