Quote (lacketto @ 16 Jan 2015 22:16)
remélem tisztában vagy azzal hogy annyit eszel mint 2-3 család
mi a fasz
Baratnommel ketten eszunk ennyit, es nem 1.-tol 31.-ig, van amikor eleg masfel honapig is.
Altalaban megfozok mindenbol egy nagyobb adagot, pl csilis babot csinalok 2 kg daralthusbol, azt elosztom 6-8 esetleg 10 adagra, be a fagyasztoba, es sok minden mas kajaval is ezt csinalom, megfozom elore es lefagyasztom, de mondom, valamikor eleg masfel honapig is az amit elozo honap elejen megveszek es megcsinalom.
13-15 kilo hus pedig egy honapban szerintem egyaltalan nem sok, foleg ket embernek..