d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 17 2015 06:43am
Már ettem egy zacskó kekszet tegnap reggel óta... ^^
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 17 2015 06:44am
Quote (fahrii @ Jan 17 2015 12:30am)
Én 20 kiló csirkét és 25 kiló zabot eszem meg egy hónapban
mivanakkor


ez takarmanyt eszik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 17 2015 06:52am
Quote (Coolface @ Jan 17 2015 12:44pm)
ez takarmanyt eszik


jobban is néz ki mint mi :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2015 06:53am
Quote (TrollBoss @ 17 Jan 2015 13:41)
ezért nincs nőd, mert a kancákat basznád egész nap


még azok is leszarnak :c
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 17 2015 12:31pm
Quote (lacketto @ 16 Jan 2015 22:16)
remélem tisztában vagy azzal hogy annyit eszel mint 2-3 család
mi a fasz


Baratnommel ketten eszunk ennyit, es nem 1.-tol 31.-ig, van amikor eleg masfel honapig is.
Altalaban megfozok mindenbol egy nagyobb adagot, pl csilis babot csinalok 2 kg daralthusbol, azt elosztom 6-8 esetleg 10 adagra, be a fagyasztoba, es sok minden mas kajaval is ezt csinalom, megfozom elore es lefagyasztom, de mondom, valamikor eleg masfel honapig is az amit elozo honap elejen megveszek es megcsinalom.
13-15 kilo hus pedig egy honapban szerintem egyaltalan nem sok, foleg ket embernek..
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2015 12:36pm
Quote (Smat @ Jan 17 2015 07:31pm)
Baratnommel ketten eszunk ennyit, es nem 1.-tol 31.-ig, van amikor eleg masfel honapig is.
Altalaban megfozok mindenbol egy nagyobb adagot, pl csilis babot csinalok 2 kg daralthusbol, azt elosztom 6-8 esetleg 10 adagra, be a fagyasztoba, es sok minden mas kajaval is ezt csinalom, megfozom elore es lefagyasztom, de mondom, valamikor eleg masfel honapig is az amit elozo honap elejen megveszek es megcsinalom.
13-15 kilo hus pedig egy honapban szerintem egyaltalan nem sok, foleg ket embernek..


hat egy fonek fel kilo hús naponta nekem picit soknak tunik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 17 2015 12:38pm
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 18:36)
hat egy fonek fel kilo hús naponta nekem picit soknak tunik


u wot m8? szamold at ujra mernokkem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2015 12:39pm
Quote (Smat @ Jan 17 2015 07:38pm)
u wot m8? szamold at ujra mernokkem.


ha egyedul enned, erre ertettem a fel kilo hust naponta


amugy valami nagykerben vasarolsz, hogy megeri ekkora adagokat venni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 17 2015 12:43pm
Quote (jarabekg @ Jan 17 2015 07:39pm)
ha egyedul enned, erre ertettem a fel kilo hust naponta


amugy valami nagykerben vasarolsz, hogy megeri ekkora adagokat venni?


Ha van egy eleg nagy mélyhűtő akkor minek rohangálnak naponta husert
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2015 12:44pm
Quote (Vismajor @ Jan 17 2015 07:43pm)
Ha van egy eleg nagy mélyhűtő akkor minek rohangálnak naponta husert


mert frissen finomabb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll