Quote (llllllllllll @ Jan 8 2015 05:29pm)
pont ezt beszéltem ma öcsémmel
a két csávó rakétavetővel meg ak-val rohangál, embereket (köztük rendőröket) ölt
majd biztos felemelt kézzel fognak kegyelemért könyörögni amikor rajtuk ütnek valahol :DDDDDDD
Ezt most nem teljesen értem, mire válasz/mit akarsz vele de:
Ofc védekezni fognak és nem olyan szituáció mint amikor pistabácsit viszik be répalopásért, és végső esetben ha pofánlövi a mesterlövész akkor nincs miről beszélni, de azárt lehet olyan eshetőség, hogy harcképtelenné tudják tenni és elfogni őket (90 kiló flashbang az épületbe (~~ 15 perc vakság + süketség minimum) aztán alájukgyujtják a faszba az egészet és amikor kiugranak a 3.rol az ablakon akkor a földön összeszedik és megbilincselik őket)
This post was edited by cowding on Jan 8 2015 09:58am