d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 02:54pm
Quote (Vismajor @ Nov 25 2014 09:30pm)
nem en szakitottam, o nem szeret mar
vegul is nem szakitottunk, csak szunetet tartunnk, elkoltozott tolem es majd ost meglatjuk, ha hianyzunk egymasnak akkor hajra proba ujra, ha nem akkor meg ennyikeeh

ja latom kozbe lett egy csomo on, marmint offotpik hsz, bocsi h elkanyaritottam megint a temat egy irrelevans poszttal
mea culpa


Pedig kellett volna egy beépített ember finnországban is, akinek elaludhatok a kanapéján :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2014 03:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Nov 2014 21:29)
Én is így tolnám, és magam készíteném el az eszközt, de mivel nem mindenki villamosmérnök, így feleslegesnek éreztem bedobni ezt.
Amúgy a htpc is ellátja a nas meg torrentszerver szerepét csak többet eszik, meg ilyenek. Viszont bárki be tudja üzemelni.

A 10 TB-t meg kicsit túlkapásnak érzem.


szerintem egy nap alatt bárki összerak egy ilyen setupot a subról aki kicsit is advanced és tud guglizni

és advanced alatt azt értettem, hogy mondjuk telepített már Windowst, nem azt hogy villamosmérnök (akárhogy is jött ez a képbe xD)

be kell sshzni a kütyüre és felrakni rá két dolog...

10 TB meg nem túlkapás szerintem, mert ha egy ilyet összerakok akkor már ne legyenek üresek a HDD slotok és ne fogyjon már el 3 hónap alatt a hely

This post was edited by Anarkin on Nov 25 2014 03:32pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2014 04:07pm
kinek vagy egy helyes exe akit megdughatnék
csak hogy kicsit megint feléledjen a sub
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 25 2014 04:07pm
Quote (xGurke @ 26 Nov 2014 00:07)
kinek vagy egy helyes exe akit megdughatnék
csak hogy kicsit megint feléledjen a sub


vismajor süket nője
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2014 04:07pm
Quote (RRC @ Nov 25 2014 10:07pm)
vismajor süket nője


bárki mást
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 25 2014 04:19pm
Quote (xGurke @ 25 Nov 2014 23:07)
bárki mást


Első 4 centi után tök új. Nem értem, mi a bajod.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 25 2014 05:20pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2014 10:19pm)
Első 4 centi után tök új. Nem értem, mi a bajod.


:lol:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 25 2014 05:48pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2014 23:19)
Első 4 centi után tök új. Nem értem, mi a bajod.


get rekt m9
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Nov 25 2014 07:01pm
ez mind azért történik ilyen gyorsan mert a vr szemüvegek lesznek a menők mert azt tényleg bárhova magaddal viheted kb 2-3 év és kurvajó aksi élettartam és teljesítmény melett lehet vásárolni őket
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 25 2014 11:40pm
Quote (xGurke @ Nov 26 2014 12:07am)
kinek vagy egy helyes exe akit megdughatnék
csak hogy kicsit megint feléledjen a sub


rémlik valami ivett
Go Back To Magyar Topic List
Prev11112131415Next
Add Reply New Topic New Poll