Quote (CyberPunk666 @ 25 Nov 2014 21:29)
Én is így tolnám, és magam készíteném el az eszközt, de mivel nem mindenki villamosmérnök, így feleslegesnek éreztem bedobni ezt.
Amúgy a htpc is ellátja a nas meg torrentszerver szerepét csak többet eszik, meg ilyenek. Viszont bárki be tudja üzemelni.
A 10 TB-t meg kicsit túlkapásnak érzem.
szerintem egy nap alatt bárki összerak egy ilyen setupot a subról aki kicsit is advanced és tud guglizni
és advanced alatt azt értettem, hogy mondjuk telepített már Windowst, nem azt hogy villamosmérnök (akárhogy is jött ez a képbe xD)
be kell sshzni a kütyüre és felrakni rá két dolog...
10 TB meg nem túlkapás szerintem, mert ha egy ilyet összerakok akkor már ne legyenek üresek a HDD slotok és ne fogyjon már el 3 hónap alatt a hely
This post was edited by Anarkin on Nov 25 2014 03:32pm