Quote (Smat @ 17 Nov 2014 19:35)
Mert szar sem lesz belole, de te mindig nyitogatod ezeket a fos topicokat, mint pl a tortenetes topicok, azokat is telekurjak 5 perc alatt, orakig vergodsz hogy nem lehet normalisan posztolni, eltunsz 3 honapra, majd visszajossz mintha semmi nem tortent volna es ugyan ott folytatod.
te is elhuzhatnál 3 honapra
söt
még csak vissza sem kell jönnöd!