d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2014 09:37am
Quote (Smat @ 6 Nov 2014 14:55)
Azért mert te éppen nem ismered a szleng szavakat attól még nem én vagyok a hülye. Amúgy meg egyetlen egy dolgon lovagolsz, tipikus féreg politikus vagy, kiragadsz 1 valamit a szövegből és arra vered a nyálad mintha kötelező lenne.


ismeri a szlenget valószínűleg, de azért jó egy félreértelmezésből elterjedt ökörséget használni
menő léeszel tőle
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2014 09:45am
fura hogy ebben a topikban is tuskesvanek erolkodese a legszanalmasabb

tokeletesen reprezentalja, hogy milyen hihetetlenul rossz humora van :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2014 09:46am
Mindkettő.
A jelenlegi anyagi helyzetemben csak a motor releváns választás, meghogy csak a belvárosba közlekednék vele.
Autót hosszú távokra vennék, meg családnak
Szóval ha kevés pénzem lenne:


Ha sok pénzem lenne:



Ha nagyon sok pénzem lenne:
hú, akkor zvarban lennék..
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 6 2014 09:48am
Quote (Vismajor @ Nov 6 2014 05:46pm)
Mindkettő.
A jelenlegi anyagi helyzetemben csak a motor releváns választás, meghogy csak a belvárosba közlekednék vele.
Autót hosszú távokra vennék, meg családnak
Szóval ha kevés pénzem lenne:


Ha sok pénzem lenne:

http://kep.cdn.index.hu/1/0/710/7102/71026/7102657_cd9f543d561a0775959868ee8d7e296d_wm.jpg

Ha nagyon sok pénzem lenne:
hú, akkor zvarban lennék..


hivatalosan is a legcsunyabb kocsi
Member
Posts: 15
Joined: Nov 6 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:48am
Quote (Vismajor @ Nov 6 2014 04:46pm)
Mindkettő.
A jelenlegi anyagi helyzetemben csak a motor releváns választás, meghogy csak a belvárosba közlekednék vele.
Autót hosszú távokra vennék, meg családnak
Szóval ha kevés pénzem lenne:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/Fiat_Multipla_silver_front.JPG

Ha sok pénzem lenne:

http://kep.cdn.index.hu/1/0/710/7102/71026/7102657_cd9f543d561a0775959868ee8d7e296d_wm.jpg

Ha nagyon sok pénzem lenne:
hú, akkor zvarban lennék..


ez a keves penzes opcio... :D inkabb jarnek busszal
a merci az nais
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 6 2014 09:50am
csak az oto
a motor egy fel evig szar, aztan jon a tel es lehet gyalogolni, hf

alom az atm egy lotus exige s, a realitas talajan maradva tokeletesen meg vagyok elegedve a tt-vel, would bang again

a kilos temahoz csak annyit irnek, hogy elkepesztoen elbaszott elete lehet annak, aki ezen trippel 4-5 oldal ota, holott teljesen ertheto, mire gondol smotyi
en nem (vagy annyira ritkan, hogy nem tunik fel) hasznalom igy, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy a kilohusznak barmi koze lenne az ezerhez

szopjatok lovat
lacketto ne, o az isten
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2014 09:52am
Quote (Coolface @ Nov 6 2014 04:48pm)
hivatalosan is a legcsunyabb kocsi


Quote (rezsobattya @ Nov 6 2014 04:48pm)
ez a keves penzes opcio... :D inkabb jarnek busszal
a merci az nais


De egy iszonyatosankruvjaóazaz autó!! Egy ISTEN
igen, valóban ronda mint állat, bár én már annyit néztem h egyenesen tetszik. :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 09:52am
Quote (Taszilo.^ @ 6 Nov 2014 15:50)
csak az oto
a motor egy fel evig szar, aztan jon a tel es lehet gyalogolni, hf

alom az atm egy lotus exige s, a realitas talajan maradva tokeletesen meg vagyok elegedve a tt-vel, would bang again

a kilos temahoz csak annyit irnek, hogy elkepesztoen elbaszott elete lehet annak, aki ezen trippel 4-5 oldal ota, holott teljesen ertheto, mire gondol smotyi
en nem (vagy annyira ritkan, hogy nem tunik fel) hasznalom igy, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy a kilohusznak barmi koze lenne az ezerhez

szopjatok lovat
lacketto ne, o az isten


Le akarlak-
Member
Posts: 15
Joined: Nov 6 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:53am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 6 2014 04:50pm)
csak az oto
a motor egy fel evig szar, aztan jon a tel es lehet gyalogolni, hf

alom az atm egy lotus exige s, a realitas talajan maradva tokeletesen meg vagyok elegedve a tt-vel, would bang again

a kilos temahoz csak annyit irnek, hogy elkepesztoen elbaszott elete lehet annak, aki ezen trippel 4-5 oldal ota, holott teljesen ertheto, mire gondol smotyi
en nem (vagy annyira ritkan, hogy nem tunik fel) hasznalom igy, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy a kilohusznak barmi koze lenne az ezerhez

szopjatok lovat

lacketto ne, o az isten


++
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll