d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1111213141521Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:51am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 12:36)
ezt is be lehet zárni

amíg cpt erre a fórumra jár, mindenfajta vita halálra van ítélve...


Orulok, hogy probalod igy lefesteni a dolgot de inkabb a hozzad hasonlo tardok a problema forrasa.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 12:51pm)
Orulok, hogy probalod igy lefesteni a dolgot de inkabb a hozzad hasonlo tardok a problema forrasa.


Mindenki más normálisan tud kommunikálni egy vitatopicban, csak te kezded rögtön anyázással.

Komolyan nem értem minek jársz fórumra, ha képtelen vagy ember módjára lereagálni a másik véleményét.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 06:07am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 11:51am)
Orulok, hogy probalod igy lefesteni a dolgot de inkabb a hozzad hasonlo tardok a problema forrasa.


a kockának két oldala van





X::DD:X:D

se a tardok se az anyázás meg a flame nem visz előre smemit
lehet mi is hibásak vagyunk de te se pozitívan járulsz hozzá az anyázással az egészhez
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 06:13am
Quote (Senee @ Nov 4 2014 01:07pm)
a kockának két oldala van





X::DD:X:D

se a tardok se az anyázás meg a flame nem visz előre smemit
lehet mi is hibásak vagyunk de te se pozitívan járulsz hozzá az anyázással az egészhez


de cpt szerint ez a fórum neki lett csinálva meg a 3-4 haverjának, hogy egymással beszélgessenek

te nem írhatod le véleményed, mert nyomorék vagy, érted, fogd be a szádat, neked nem osztott lapot cpt

értsd már meg végre, hogy mindenki nyomorék, aki nem úgy gondolkodik, mint cpt

ez a toldi is mit képzel magáról, hogy hisz istenben és a fideszt pártolja? fel kell akasztani az ilyen nyomorultakat, mert nem olyan mint cpt, kész

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 06:15am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 06:43am
Quote (Senee @ 4 Nov 2014 13:07)
a kockának két oldala van





X::DD:X:D

se a tardok se az anyázás meg a flame nem visz előre smemit
lehet mi is hibásak vagyunk de te se pozitívan járulsz hozzá az anyázással az egészhez


Az a kulonbseg hogy engem nem erdekel ez a siras
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 06:47am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 13:13)
de cpt szerint ez a fórum neki lett csinálva meg a 3-4 haverjának, hogy egymással beszélgessenek

te nem írhatod le véleményed, mert nyomorék vagy, érted, fogd be a szádat, neked nem osztott lapot cpt

értsd már meg végre, hogy mindenki nyomorék, aki nem úgy gondolkodik, mint cpt

ez a toldi is mit képzel magáról, hogy hisz istenben és a fideszt pártolja? fel kell akasztani az ilyen nyomorultakat, mert nem olyan mint cpt, kész


kivancsi lennek mi okozta az eletedben a torest, hogy ekkora egy tenyerbemaszo idegesito korcs lett beloled
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 06:50am
Quote (Fej @ Nov 4 2014 01:47pm)
kivancsi lennek mi okozta az eletedben a torest, hogy ekkora egy tenyerbemaszo idegesito korcs lett beloled


én arra lennék kíváncsi hogy lehet még 30 évesen is gamer fórumon vergődni egész nap

/hint: vesztes vagy
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:01am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 13:50)
én arra lennék kíváncsi hogy lehet még 30 évesen is gamer fórumon vergődni egész nap

/hint: vesztes vagy


bar gondolom ez egy hosszabb folyamat eredmenye volt, nem hiszem hogy egyetlen konkret esettel magyarazhato lenne a fogyatekossagod
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:02am
Quote (Fej @ Nov 4 2014 02:01pm)
bar gondolom ez egy hosszabb folyamat eredmenye volt, nem hiszem hogy egyetlen konkret esettel magyarazhato lenne a fogyatekossagod


neked is 30 éved volt rá, hogy normális ember legyél, család stb, mégis inkább itt rohadsz egy fórumon és tizenéveseket oltogatsz

gz man
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:09am
irigylem a szabadidőtöket
én egyszerre 100 dolgot csinálok mindig de mostanában így se fér bele a jsp :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141521Next
Add Reply New Topic New Poll