Quote (Senee @ Nov 4 2014 01:07pm)
a kockának két oldala van
X::DD:X:D
se a tardok se az anyázás meg a flame nem visz előre smemit
lehet mi is hibásak vagyunk de te se pozitívan járulsz hozzá az anyázással az egészhez
de cpt szerint ez a fórum neki lett csinálva meg a 3-4 haverjának, hogy egymással beszélgessenek
te nem írhatod le véleményed, mert nyomorék vagy, érted, fogd be a szádat, neked nem osztott lapot cpt
értsd már meg végre, hogy mindenki nyomorék, aki nem úgy gondolkodik, mint cpt
ez a toldi is mit képzel magáról, hogy hisz istenben és a fideszt pártolja? fel kell akasztani az ilyen nyomorultakat, mert nem olyan mint cpt, kész
This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 06:15am