d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2014 05:45am
Quote (Smat @ Nov 2 2014 11:26am)
Szóval anya nem segít... Akkor csak egy megoldás van, ötös lottó.


Addig meg minek barmit csinalni
Pizza kola wow faszveres etc
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 05:54am
Quote (xGurke @ Nov 2 2014 01:45pm)
Addig meg minek barmit csinalni
Pizza kola wow faszveres jsp etc


Fixaltam, igy mar tokeletesen leirja gurke eletet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2014 06:03am
Quote (xUb0rka @ Nov 2 2014 11:54am)
Fixaltam, igy mar tokeletesen leirja gurke eletet


Miert vergodsz minden postomon ricinger?
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 06:04am
Quote (xGurke @ Nov 2 2014 02:03pm)
Miert vergodsz minden postomon ricinger?


Minek vergodsz minden postomon halmos fiju¿?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 2 2014 06:04am
Quote (xGurke @ 2 Nov 2014 14:03)
Miert vergodsz minden postomon ricinger?


ricike 24/7/365be vergodik, nem csak teged tisztel meg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 2 2014 06:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 2 2014 12:04pm)
ricike 24/7/365be vergodik, nem csak teged tisztel meg


Igaz
Legalabb itt jatszhatja az eszet kicsit
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 06:19am
Quote (josheide @ Nov 2 2014 10:34am)
Jo hat tudom nem egy budai luxusvilla, de most ebben az arfekvesben keresgelek mert anyuek azt mondtak hogy nem kapok karacsonyra 30 milliot :(


ennyi pénzből nekem bejött

mondjuk elmennék azért megnézni (utcafrontra néz?)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 5 2014 11:32am
Quote (beni @ 2 Nov 2014 13:19)
ennyi pénzből nekem bejött

mondjuk elmennék azért megnézni (utcafrontra néz?)


Mire felhivtam az ingatlanost el is vittek...

http://ingatlan.com/xiv-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+14+kerulet+ilka+utca/20118322?sid=61

Na most ot velemenyezzetek!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 5 2014 11:33am
Quote (josheide @ 5 Nov 2014 18:32)
Mire felhivtam az ingatlanost el is vittek...

http://ingatlan.com/xiv-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+14+kerulet+ilka+utca/20118322?sid=61

Na most ot velemenyezzetek!


tet cik
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2014 11:37am
Quote (josheide @ 5 Nov 2014 18:32)
Mire felhivtam az ingatlanost el is vittek...

http://ingatlan.com/xiv-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+14+kerulet+ilka+utca/20118322?sid=61

Na most ot velemenyezzetek!


joshikilakoltat.mp4
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141518Next
Add Reply New Topic New Poll