d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1111213141525Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 21 2014 02:15pm
Valaki szakértse meg nekem, hogy mi akadályozza majd meg mondjuk a téhómot abban, hogy minden szolgáltatása és árai maradjanak, csak magyarországon eurós csekket kapjunk és külföldre fizessünk az internetért
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 21 2014 02:16pm
pont az előbb rageltem ezen a cikken..
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 21 2014 02:16pm
és a számlán rajtalennének az adatforgalmak
anyám meg látná hogy " Blonde teen girl learning how to ride - 50MB Video downloaded "
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 21 2014 02:19pm
Quote (bbaallaaggee @ 21 Oct 2014 22:15)
Valaki szakértse meg nekem, hogy mi akadályozza majd meg mondjuk a téhómot abban, hogy minden szolgáltatása és árai maradjanak, csak magyarországon eurós csekket kapjunk és külföldre fizessünk az internetért


nemtom, de sztem viccesebb lenne, ha az összes nagyvállalat egyszerűen bejelentené, h kivonul az országból
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 02:19pm
Quote (bbaallaaggee @ Oct 21 2014 08:15pm)
Valaki szakértse meg nekem, hogy mi akadályozza majd meg mondjuk a téhómot abban, hogy minden szolgáltatása és árai maradjanak, csak magyarországon eurós csekket kapjunk és külföldre fizessünk az internetért


ez engem is érdekelne


mondjuk sztem az hogy magyarországon adja el márminthogy itt veszik igénybe, magyar emberek
vagy mittomen

külföldröl jön be az internet :XGXD
több idő mig ideér
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 02:19pm
mennyi lesz a RAID ADÓ?

heroic 20k
mythic 40k

kurva jó :DDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 02:20pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 08:19pm)
mennyi lesz a RAID ADÓ?

heroic 20k
mythic 40k

kurva jó :DDDD


csak 10 playeresbe nevezek mert a 25ös-be már annyian castolnak meg csinalnak mindent h akkora adatforgalmat general amennyit anya nem bir fizetni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 21 2014 02:22pm
am biztos csak azert jott fel ez az otlet, hogy addig eltereljek a figyelmet az amerikabol kitiltasokrol, aztan meg egy het mulva aszongyak, hogy na jo, nem lesz netado, ha ilyen szepen keritek
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 21 2014 02:26pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Oct 2014 22:22)
am biztos csak azert jott fel ez az otlet, hogy addig eltereljek a figyelmet az amerikabol kitiltasokrol, aztan meg egy het mulva aszongyak, hogy na jo, nem lesz netado, ha ilyen szepen keritek


hát tekintve hogy mszps politikus terjesztette elő, kétlem hogy elfogadná a fidesz
meg amúgy is volt már róla sajtótájékoztató meg etc csak ez senkit nem érdekel mert akkor nincs min hőbörögni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 02:33pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Oct 2014 22:22)
am biztos csak azert jott fel ez az otlet, hogy addig eltereljek a figyelmet az amerikabol kitiltasokrol, aztan meg egy het mulva aszongyak, hogy na jo, nem lesz netado, ha ilyen szepen keritek


ugyanezt gondoltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141525Next
Add Reply New Topic New Poll