Quote (Taszilo.^ @ 21 Oct 2014 22:22)
am biztos csak azert jott fel ez az otlet, hogy addig eltereljek a figyelmet az amerikabol kitiltasokrol, aztan meg egy het mulva aszongyak, hogy na jo, nem lesz netado, ha ilyen szepen keritek
hát tekintve hogy mszps politikus terjesztette elő, kétlem hogy elfogadná a fidesz
meg amúgy is volt már róla sajtótájékoztató meg etc csak ez senkit nem érdekel mert akkor nincs min hőbörögni