d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1111213141541Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 08:27am
Quote (Vismajor @ Oct 12 2014 03:26pm)
erről miért nem voltitt sztori
nem merek rajta röhögni aki valaki valid meg nem voucholja, kételyeim vannak


Nekem is volt ilyen élményem jsp-s taliról, de tök mindegy.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 12 2014 08:28am
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 16:17)
En ugy latom tul sok ember rosszindulatu ilyen apro dolgokban is, onzo nem fair, hazudik meg akkor is ha semmilyen elonye nem szarmazna belole amugy. Hulye pelda de eleg krixtijan bogeset/hazugsagait olvasnom a dotatopikban, mar elfog a hanyinger.

Vagy most eszembejutott namechangebalura gondolok, mikor patriknal voltunk par napot: patrikrol tudni kell hogy ilyen elegge leszaromcsaklegyenvalami tier hazigazda; tehat a bevasarlas eleg kaotikusan tortent. Balu vett egy lada sort 4kert, tobbiek nem nagyon ittak par uveggel talan, felet kb en, masik felet cptghost, fizettunk neki 1.5kt fejenkent. Utana tudtam meg veletlenul hogy patriktol is kert erte 1.5kt mint hazigazdatol. Ivott is meg plusszba is kijott belole. Ilyesmi szerintem nem csak engem hanem minden joerzesu embert felbaszna, meg pl en sose csinalnek ilyet. Nem tudom miert maradt meg, nem nagy dolog nyilvan, de akkorse ertem, rosdz erzes fog el es elgondolkozok rajta hogy milyen bolcs ember ez a senee.


de te ember se vagy, szoval mit panaszkodsz
csussz arrébb azt tedd tul magad rajta
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 08:30am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 12 2014 04:25pm)
Te hazudsz mindenben, egy ketszinü giliszta vagy.



Latod, megint kezdodik, errol beszeltem.
En oszinte joindulato ember vagyok es nem hazudok semmiben, max a multijaimban lel. ^^

Te bogsz folyton jspn ugy, hogy hozzad se szolok elotte, eleg undotito viselkedes. Az hogy ezek utan ilyen kicsuszik a mocskos pofadon, h en vagyok ketszinu, az mar csak hab a tortan.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 08:32am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 02:30pm)
Latod, megint kezdodik, errol beszeltem.
En oszinte joindulato ember vagyok es nem hazudok semmiben, max a multijaimban lel. ^^

Te bogsz folyton jspn ugy, hogy hozzad se szolok elotte, eleg undotito viselkedes. Az hogy ezek utan ilyen kicsuszik a mocskos pofadon, h en vagyok ketszinu, az mar csak hab a tortan.


sztem vonuljunk el és szopjuk le egymás faszát
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 12 2014 08:34am
megint itt van beni és a szarrá kell görgetnem a fórumot hogy valami 1 soros olvasnivalót találjon az ember ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2014 08:35am
Quote (beni @ Oct 12 2014 03:27pm)
Nekem is volt ilyen élményem jsp-s taliról, de tök mindegy.


De ez milyen gáz már
emlékszem én még azt is gáznak éreztem amikor patrkkal elmentünk fűért, és bement a boltba és vett nekem energia italt és nem hagyta h kifizessem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 08:40am
Quote (Vismajor @ 12 Oct 2014 16:35)
De ez milyen gáz már
emlékszem én még azt is gáznak éreztem amikor patrkkal elmentünk fűért, és bement a boltba és vett nekem energia italt és nem hagyta h kifizessem


Jo, de hat vannak ilyenek, amikor csoro egyetista voltam es random nalam volt hazi osszejovetel, nem is tudom kikkel mar, ptdk, beni, szabika talan?! Beni belalitott egy hatizsaknyi sorrel, ptdk is hozott, nalam meg volt par sor meg palinka (alapbol rogtonzott osszeroffenes volt), de csoro egyetistakent nem ugy mentek ezek..

Azota meg forditva van, pl en gond nelkul meg problemazas nelkul meghivom haverom is sorozni, vagy valami, ha eppen nincs nala kp, vagy kaja, akarmi, van amikor en se engedem meg magamnak, mert eppen kozbejon vmi, amire kell, de ez az anyagi helyzet tobb elu dolog, meg, hogy most fizetsz vagy sem.

Mondjuk ez a 4k-ba kerul es elker 3 embertol 1,5k, ez eleg fereg dolog, ha true, a masik az, hogy ilyet, ha tudjatok, hogy teljesen kulonbozo a fogyasztasotok, sztem hulyeseg csinalni. Mi max tomenynel csinaljuk azt, hogy 'aki inni akar', azok dobnak bele, ha valahova megyunk, sort lenyegeben megveszi mindenki maganak, vagy ha bor van. Vagy van fix osszeg, hogy osszedobunk 1k hufot mondjuk es abbol az osszedobottbol megveszunk mindent az aktual estere, attol fuggoen, kinek mi kell. Mindenkinek ugyan annyiba kerul, megsem szokott ezen senki problemazni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 08:42am
Quote (Vismajor @ Oct 12 2014 03:35pm)
De ez milyen gáz már
emlékszem én még azt is gáznak éreztem amikor patrkkal elmentünk fűért, és bement a boltba és vett nekem energia italt és nem hagyta h kifizessem


Szerintem ez tök oké. Az is oké, ha van a társaságban valaki akinek egy sörre van pénze és mások összedobják neki. Az a nem oké, ha vesz a boltban 5 sört és 8 embertől elkéri az árát.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 08:47am
Quote (beni @ Oct 12 2014 04:27pm)
Nekem is volt ilyen élményem jsp-s taliról, de tök mindegy.


Quote (beni @ Oct 12 2014 04:25pm)
Igen, ilyen sztoriból én is tudnék 20-at mesélni. Ilyesmit megcsinálnak azok is akiket a barátaidnak mondasz, nem kell ehhez rand wannabe egy fórumról.


Jo, hat akkor ez biztos normalis es en vagyok nyomorek hogy egyaltalan megjegyeztem

Na de megis:
Ha valaki ilyet csinal te hogy kezeled vagy mit erzel? Vagy miert tartod egyaltalan a baratodnak. Mert en magamat igy pl nem tudom elkepzelni, meg ismeretlennel se, h ezt csinaljam, nemhogy olyannal akit ismerek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 08:50am
En nem emlekszem az ominozus esetre, mikor volt ez?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141541Next
Add Reply New Topic New Poll