Quote (Pelleder @ 3 Oct 2014 09:42)
Legelső regisztrációm 2004-ben volt Pocsos névvel, aztán azt oda adtam másnak. Majd kitehawk-névvel regisztráltam újra, azóta csak néha felnézek ide a nyomoroncokhoz:D
Tevetavának anno adtam 200 fg-t xd honor me gg
kinek kell wow acc? free
tevetava scammer