d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 228
Joined: Mar 16 2013
Gold: 0.00
Oct 3 2014 01:42am
Legelső regisztrációm 2004-ben volt Pocsos névvel, aztán azt oda adtam másnak. Majd kitehawk-névvel regisztráltam újra, azóta csak néha felnézek ide a nyomoroncokhoz:D

Tevetavának anno adtam 200 fg-t xd honor me gg

kinek kell wow acc? free
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 3 2014 01:43am
Quote (Pelleder @ 3 Oct 2014 09:42)
Legelső regisztrációm 2004-ben volt Pocsos névvel, aztán azt oda adtam másnak. Majd kitehawk-névvel regisztráltam  újra, azóta csak néha felnézek ide a nyomoroncokhoz:D

Tevetavának anno adtam 200 fg-t xd  honor me gg 

kinek kell wow acc?  free


tevetava scammer
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2014 01:43am
Quote (Pelleder @ 3 Oct 2014 09:42)
Legelső regisztrációm 2004-ben volt Pocsos névvel, aztán azt oda adtam másnak. Majd kitehawk-névvel regisztráltam  újra, azóta csak néha felnézek ide a nyomoroncokhoz:D

Tevetavának anno adtam 200 fg-t xd  honor me gg 

kinek kell wow acc?  free


anyádnak
Member
Posts: 228
Joined: Mar 16 2013
Gold: 0.00
Oct 3 2014 01:44am
Quote (Rawen @ Oct 3 2014 08:43am)
anyádnak


sírsz:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 3 2014 01:57am
Quote (Pelleder @ 3 Oct 2014 09:42)
Legelső regisztrációm 2004-ben volt Pocsos névvel, aztán azt oda adtam másnak. Majd kitehawk-névvel regisztráltam  újra, azóta csak néha felnézek ide a nyomoroncokhoz:D

Tevetavának anno adtam 200 fg-t xd  honor me gg 

kinek kell wow acc?  free


erre emlekszem
Tal setet vettem belole
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 3 2014 01:58am
Quote (Pelleder @ 3 Oct 2014 09:42)
Legelső regisztrációm 2004-ben volt Pocsos névvel, aztán azt oda adtam másnak. Majd kitehawk-névvel regisztráltam  újra, azóta csak néha felnézek ide a nyomoroncokhoz:D

Tevetavának anno adtam 200 fg-t xd  honor me gg 

kinek kell wow acc?  free


ment a report
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 3 2014 02:02am
baszd meg, már nem tudom :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 3 2014 03:38am
Quote (ElCapitano @ 3 Oct 2014 10:02)
baszd meg, már nem tudom :(


baszd meg te

ok?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 3 2014 04:21am
9. osztályos számtechóra szüleménye
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 3 2014 04:38am
Quote (Jancsipapa @ 3 Oct 2014 11:21)
9. osztályos számtechóra szüleménye


milyen a 11. ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll