d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1111213141579Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 05:27pm
Quote (szabika @ Sep 17 2014 01:11am)
Limitnél kevés fosabb helyet találhattatok volna


gyere te is)))
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 07:06pm
Quote (szabika @ Sep 17 2014 12:11am)
Limitnél kevés fosabb helyet találhattatok volna


++ B)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 16 2014 09:09pm
nem olvasom végig a 122 postot

lesz v nem?
ha igen kik jönnek?

mert ráérnék kedden biztos, szerdán max estig:c
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 11:28pm
Quote (TouchCow @ Sep 17 2014 05:09am)
nem olvasom végig a 122 postot

lesz v nem?
ha igen kik jönnek?

mert ráérnék kedden biztos, szerdán max estig:c


elvileg kedd este 6 limit a wesselényi utcai villamosmegállónál

joshi
cpt
hunindex
anarkin
rici
ede?
ptdk
TT balu
én

ha v kit kihagytam sirjon pls, reggel van
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 17 2014 02:33am
Quote (cowding @ 17 Sep 2014 07:28)
elvileg kedd este 6 limit a wesselényi utcai villamosmegállónál

joshi
cpt
hunindex
anarkin
rici
ede?
ptdk
TT balu
én

ha v kit kihagytam sirjon pls, reggel van


sirok
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 02:36am
Quote (tevetava @ Sep 17 2014 10:33am)
sirok

rofi)
te mikor nem)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 02:44am
Quote (cowding @ 17 Sep 2014 06:28)
elvileg kedd este 6 limit a wesselényi utcai villamosmegállónál

joshi
cpt
hunindex
anarkin
rici
ede?
ptdk
TT balu
én

ha v kit kihagytam sirjon pls, reggel van


+ vis
+ jara

+ vanek ofc kiveve ha fontos mekizes jon kozbe

This post was edited by josheide on Sep 17 2014 02:47am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 17 2014 02:52am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 09:44am)
+ vis
+ jara

+ vanek ofc kiveve ha fontos mekizes jon kozbe


én már mondtam, hogy szerintem kihagyom ha ennyire messze lesz + nagyon nem szeretem azt a helyet
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 02:53am
Quote (jarabekg @ 17 Sep 2014 09:52)
én már mondtam, hogy szerintem kihagyom ha ennyire messze lesz + nagyon nem szeretem azt a helyet


Ugyis odaesz a fene mert nem lesz jobb dolgod es erzed az alkohol es a jsp szagat.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2014 03:00am
egyébként hova is megyünk?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141579Next
Add Reply New Topic New Poll