Quote (TouchCow @ Sep 17 2014 05:09am)
nem olvasom végig a 122 postot
lesz v nem?
ha igen kik jönnek?
mert ráérnék kedden biztos, szerdán max estig:c
elvileg kedd este 6 limit a wesselényi utcai villamosmegállónál
joshi
cpt
hunindex
anarkin
rici
ede?
ptdk
TT balu
én
ha v kit kihagytam sirjon pls, reggel van