d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev1111213141529Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2014 01:59pm
Quote (Moonflow @ Aug 15 2014 08:58pm)
mit kell ezen finanszirozni? semmi extra, ingyen jarok be bulihelyre (hidden swag/popularity post), aztan par pia az nem sok igazabol
de amugy telefonokat szerelek nyari munka gyanant. heti ~£260, szoval kb kicsit tobb mint minimalber, de jol megvagyok mellette amig vissza nem megyek egyetemre :}


hát mit, azért egy buliba vna mit finanszírozni, értem hogy nem költesz el 50-100 fontokat de érted, ha hossúz az este akkor inni kell, de ha nem si az de enni és akkor utcán kaja=megint pénz
Nem is tudtam hogy értesz a telefon hardwerekhez, vagy csak összeszereled őket/betanított munka?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 15 2014 02:03pm
Quote (Vismajor @ 15 Aug 2014 20:59)
hát mit, azért egy buliba vna mit finanszírozni, értem hogy nem költesz el 50-100 fontokat de érted, ha hossúz az este akkor inni kell, de ha nem si az de enni és akkor utcán kaja=megint pénz
Nem is tudtam hogy értesz a telefon hardwerekhez, vagy csak összeszereled őket/betanított munka?


hat mondjuk igazad van. ha tobbet iszok akkor elfogy egy olyan 50 korul + cigi, de altalaban kajaval taxival egyutt olyan 30+cigi.
betanitott munka, a hulye is tudja csinalni (last jo par munkatarsam), de amugy segit, hogy ertek pc hardware-hez meg mittomen
viszont aramkoroket is kellett tanulni hozza kicsit, az nem volt annyira fun, azt hittem elektrot otthagytam 18 eves koromban :<
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 15 2014 02:03pm
Quote (Vismajor @ 15 Aug 2014 21:52)
ezt mivel finanszírozod, mit dolgozol?


anya fizeti
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 15 2014 02:06pm
Quote (RRC @ 15 Aug 2014 21:03)
anya fizeti


hudeviccesvagy
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2014 02:08pm
Quote (RRC @ Aug 15 2014 09:03pm)
anya fizeti


azért az,h ogy te ezt beírod aki kocsival jár egyetemre meg etc
ÉS NEM CSINÁL SEMMIT XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nagyon vicces
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 15 2014 02:16pm
semmit
ty mate
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 15 2014 02:24pm
>tfw ceges borkostolas
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 15 2014 08:37pm
+ ~8 mindenfele tomeny / likor

azt hiszem ezutan az este utan detoxolok a nyar hatralevo reszeben :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 16 2014 01:48am
semmit ma
ty rac
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 17 2014 03:05am
semmit ma se
kosz racs ur
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141529Next
Add Reply New Topic New Poll