d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1111213141548Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 02:52am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 07:52am)
ezek lesznek a mai lehetosegek:

A étterem:

Csütörtök: HÁZI KÉSZÍTÉSŰ PITÉK!
Csorbaleves, vagy Hideg erdei gyümölcsleves
A. Kentucky rántott csirkecombfilé, burgonyapüré, savanyú
B. Erdei gyümölcsös cs.mell, krokett, rizs
C. Lasagne

B étterem:

Csütörtök
2014.08.07.

Magyaros gombaleves
A) Boszorkány flekken, petrezselymes burgonyával

B) Mézes mustáros csirkemell, zöldséges rizzsel

C) Rántott camambert rizzsel, erdei gyümölcs szósszal

sztem csorba leves lesz es lasagne, de majd meglatjuk


Hideg erdei gyümölcsleves
istenem, hogy az mennyire jó
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 03:01am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 07:52am)
ezek lesznek a mai lehetosegek:

A étterem:

Csütörtök: HÁZI KÉSZÍTÉSŰ PITÉK!
Csorbaleves, vagy Hideg erdei gyümölcsleves
A. Kentucky rántott csirkecombfilé, burgonyapüré, savanyú
B. Erdei gyümölcsös cs.mell, krokett, rizs
C. Lasagne

B étterem:

Csütörtök
2014.08.07.

Magyaros gombaleves
A) Boszorkány flekken, petrezselymes burgonyával

B) Mézes mustáros csirkemell, zöldséges rizzsel

C) Rántott camambert rizzsel, erdei gyümölcs szósszal

sztem csorba leves lesz es lasagne, de majd meglatjuk


nyugi én is a lasagne csorbaleves combot tolnám, buzi mindnenki aki gyümölcslevest tol
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 03:06am
rendeltünk bőségtálat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2014 03:21am
magavskenyér kolbásszal sajttal ketchuppal, egy kopaszbarackkal és teával
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 03:23am
zab fél deci tejjel egy deci vizzel és pár szem mazsolával
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 03:24am
két virsli egy szelet kenyérrel és mustárral
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 03:25am
Quote (anyd @ Aug 7 2014 10:23am)
zab fél deci tejjel egy deci vizzel és pár szem mazsolával


és ez jól esik neked? :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2014 03:27am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 10:25am)
és ez jól esik neked? :D


tök finom, és még egészséges is
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 7 2014 03:41am
Quote (anyd @ Aug 7 2014 11:27am)
tök finom, és még egészséges is


Miért lenne egészséges?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 03:48am
Quote (championmath @ Aug 7 2014 10:41am)
Miért lenne egészséges?


sőt, mérgező
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141548Next
Add Reply New Topic New Poll