d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1111213141522Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 01:34am
élj a mámának
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:39am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 09:34)
élj a mámának


de ne a mamanak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 01:42am
najo túl sok itt a nyomorék (most nem rád gondolok ede + tisztelet a kivételnek) és kurvaunalmas hogy televan fosva a topic ilyen tryhard vicceskedő szarságokkal meg spammel meg balfaszkodással szóval a faszom se fog ide postolni semmit inkább

azér nyitottam ezt a fost hogy majd magamnak visszatudjam keresni később de a fasz se akar átscrollozni 10 oldalnyi bullshiten minden post után szoval fuck this. >11 oldal >0 progress, nem csoda hogyha televan szarva a topic fele full irreleváns dolgokkal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 01:44am
jol van na hát ne kapd fel a vizet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 01:50am
Quote (Senee @ Jul 31 2014 08:44am)
jol van na hát ne kapd fel a vizet


nem kaptam fel igazából, maximálisan leszarom mert ha leírom egy txtbe nekem ugyanolyan jó, max az a pár ember veszített ezzel akit érdekelt a dolog. mert ugye anarkinnak meg baleenak meg pöfitöfinek ittkell játszania az eszét meg bratyizni, ricinek ittkell szopkodnia a pélót megint hogy aztán arra is legyen 20 post, RRC senee standard shitpostok, még vanek volt a legnormálisabb azzal hogy nem postolt be legalább, úgynézki van még remény a számára


legalább visszatér oda a dolog hogy csak magamnak csinálom és nem azért hogy bármit bizonyítsak, jobb is így
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:52am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 09:50)
nem kaptam fel igazából, maximálisan leszarom mert ha leírom egy txtbe nekem ugyanolyan jó, max az a pár ember veszített ezzel akit érdekelt a dolog. mert ugye anarkinnak meg baleenak meg pöfitöfinek ittkell játszania az eszét meg bratyizni, ricinek ittkell szopkodnia a pélót megint hogy aztán arra is legyen 20 post, RRC senee standard shitpostok, még vanek volt a legnormálisabb azzal hogy nem postolt be legalább, úgynézki van még remény a számára


legalább visszatér oda a dolog hogy csak magamnak csinálom és nem azért hogy bármit bizonyítsak, jobb is így


1 hozzászólásom van a topikban, stop tard pls
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:54am
légyszíves ne bántsátok mest, nem bírja ha valaki ellent mond neki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 01:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 07:50am)
nem kaptam fel igazából, maximálisan leszarom mert ha leírom egy txtbe nekem ugyanolyan jó, max az a pár ember veszített ezzel akit érdekelt a dolog. mert ugye anarkinnak meg baleenak meg pöfitöfinek ittkell játszania az eszét meg bratyizni, ricinek ittkell szopkodnia a pélót megint hogy aztán arra is legyen 20 post, RRC senee standard shitpostok, még vanek volt a legnormálisabb azzal hogy nem postolt be legalább, úgynézki van még remény a számára


legalább visszatér oda a dolog hogy csak magamnak csinálom és nem azért hogy bármit bizonyítsak, jobb is így


de most ez kb olyan, hogy én elvárom, hogy senki se pofázzon
te meg elvárod, hogy senki se ~"spamoljon"

ezen a fórumon mindkét elvárás alapvetően kudarcra van ítélve


de engem attól függetlenül, hogy ~"shitpostolok" még érdekelne a téma
ha gondolod a progresspostjaidat kigyüjtöm txtbe és minden honap végén benyomom ide a linket és akkor egybe lesz az is és mi is olvashatjuk
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 01:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 09:29)
nem csak ez most olyan hogy valaki leírja hogy "dejó most csinálok egy startupot tökjó önmegvalósítás lesz meg pénztis keresek egy csomót meg most ez tökre visz előre meg boldog vagyok" és akkor valaki írja neki hogy NE A PÉNZBEN KERESD A BOLDOGSÁGOT MEG A MATERIALIZMUSBAN, ATTÓL NEMLEHETSZ BOLDOG ÉN MÁR TAPASZTALTAM, vagy valaki leírja hogy "dejó elkezdek minden nap festeni mert úgyérzem hogy ez tökjó meg motivált vagyok meg művészi önmegvalósítás" és akkor beírják neki hogy NE EBBEN AZ ARTSY SHITBEN KERESD A BOLDOGSÁGOT NEKEMSE MŰKÖDÖTT, CSAK A PÉNZ PINA SZÁMÍT TESÓ.

én megértem hogy neked erről más a véleményed és mások a tapasztalataid, de ha engem ez motivál most és visz most előre akkor tiszteletben tarthatnád annyira hogy nem próbálod meg ezt a mostani általános jókedvemet lehúzni ilyen nagymama féle JAJ KISFIAM NE CSINÁJJAD AZTAT MER AZ VESZÉLYES negatív visszatartó kommentekkel


Jó akkor szánok rá egy hosszabb postot.

Tehát először is summázuk a szitut: Elhatároztad, hogy tudatosan ráfekszel arra, hogy le merj szólítani vadidegen lányokat az utcán mert ettől nőni fog az önbizalmad meg élvezheted a csajozás default benefitjeit is (lsd.: pina). Amikor elbizonytalanodsz, vagy elkedvtelenedsz youtube videókat nézel arról, ahogy más emberek leszólítanak lányokat az utcán.

Szóval az elképzelésed a következő: Szépen lassan, ahogy a kezdeti buktatókon túljutsz, sikereket érsz el amitől megnő az önértékelésed. Ahogy nő az önértékelésed egyre jobb és jobb csajokat fogsz felszedni, egyre vagányabb leszel, segítesz a haverjaidnak etc.

Most akkor vessük össze ezt a karrierrel amit példának hoztál:

Egy startupban (ami nem egy irodai kulimunka, hanem valami ami érdekel ált.) és a művészetben is egyfajta önkifejezésre talál az ember, plusz jobb esetben úgy érzi amit tesz az hasznos. Egyfelől az elvégzett munka öröme, másrészt a környezetétől érkező visszajelzés is növeli az önbizalmát. Ugyanez érvényes pl a gyúrásra is amit abszolút jó ötletnek tartok.

De azt, hogy kvázi rémítgeted magad valamivel HÚ CSINÁLD, MERT OLYAN NYOMI LESZEL MINT EDDIG ÉS IRIGYKEDHETSZ A MENŐ CSÁVÓKRA, CSAJOZZ MERT BÉNA MARADSZ MINT A TÖBBI BÉNA FÉRFI totál önromboló faszságnak tartom. Ha szeretsz csajokkal dumálni dumálj velük, ha nem érzed úgy hogy comfortable vagy odamenni random emberekhez ne tedd, az istenszerelmére ne kínozd magad. Szerintem ez a frusztrált hozzáállás nem csak általánosságban véve hülyeség, hanem a célodat se éred el vele. Senkiből nem lett még jobb ember attól, hogy megtanult lányokat leszólítani. Te egy érzékeny, intelligens, nyitott, érdeklődő ember vagy ne a pofátlan douchebagekhez próbáld mérni magad.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 01:57am
Quote (tevetava @ Jul 31 2014 08:52am)
1 hozzászólásom van a topikban, stop tard pls


Quote (tevetava @ Jul 29 2014 11:09pm)
need for pina underground 2


Quote (tevetava @ Jul 29 2014 11:13pm)
röhögök


Quote (tevetava @ Jul 30 2014 11:12pm)
ROFL XD


tényleg kevesebb mint amennyire számítottam így végiggörgetés után szóval csak az előítéleteim beszéltek, akkor magadat töröld ki a postbol kepzeletben

Quote (Rawen @ Jul 31 2014 08:54am)
légyszíves ne bántsátok mest, nem bírja ha valaki ellent mond neki


te sem bírod a jobbik szavazókat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141522Next
Add Reply New Topic New Poll