d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 07:06am
Quote (Ghostmasterq @ 17 Aug 2014 14:57)
kaptam egy ilyen swatch karórát születésnapomra
http://1.ii.gl/F6x2L-hE.png


Ez gumi/szilikon burkolat + szijj?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 17 2014 07:16am
Ilyenem van, es tok jol elvagyok vele :}


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 17 2014 07:18am
Quote (Moonflow @ Aug 17 2014 02:16pm)
Ilyenem van, es tok jol elvagyok vele :}

http://1.ii.gl/PgdqWf1N.png
http://1.ii.gl/E7u9QO7d.png


csinos, de eléggé alkalmi :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 07:20am
Quote (anyd @ 17 Aug 2014 15:18)
csinos, de eléggé alkalmi :D


15$-ert sztem total jo megerte.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 17 2014 07:21am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 14:06)
Ez gumi/szilikon burkolat + szijj?


Quote (anyd @ 17 Aug 2014 14:06)
nem rossz, bár kicsit fura a szíja, ez gumi?


aha, a szíja gumi, a külseje meg műanyag
élőben menőbben néz ki, mert sokkal kontrasztosabb az óra része is
fogalmam nincs mióta nincs órán, de ez most nekem nagyon tetszik
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 17 2014 07:22am
Quote (Moonflow @ 17 Aug 2014 15:16)
Ilyenem van, es tok jol elvagyok vele :}

http://1.ii.gl/PgdqWf1N.png
http://1.ii.gl/E7u9QO7d.png


ez eléggé kurva jól néz ki. nekem is kell egy ilyen :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 07:23am
Quote (zsansaccount @ 17 Aug 2014 15:22)
ez eléggé kurva jól néz ki. nekem is kell egy ilyen :D



http://www.amazon.com/CredDeal-Steampunk-Pocket-Pendant-Number/dp/B00BIXNAGY
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 17 2014 07:26am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 14:20)
15$-ert sztem total jo megerte.


az enyem £35 volt, es nem egeszen ez a modell, de mar nem talalom melyik volt az :< de amugy tenyleg alkalmi. Lehet kene karora is, de altalaban telon nezem idot.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 07:28am
Quote (Moonflow @ 17 Aug 2014 15:26)
az enyem £35 volt, es nem egeszen ez a modell, de mar nem talalom melyik volt az :< de amugy tenyleg alkalmi. Lehet kene karora is, de altalaban telon nezem idot.


Ez pleb dolog. :<

En erzesre megmondom, azt csa.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 17 2014 07:28am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 15:23)


köszi :D már csak lánc kell hozzá

Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 15:28)
Ez pleb dolog. :<

En erzesre megmondom, azt csa.


felnézel a napra és percre pontosan

This post was edited by zsansaccount on Aug 17 2014 07:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll