Quote (SummertimeClothes @ Jul 29 2014 06:35pm)
azert szerintem ez a vergodes ugyanannyira annyira indokolt, mint nekik arra szamitani, hogy tenyleg elerik a kituzott osszeget donationokbol, legalabb kezdemenyeztek valamit amihez van lelkesedesuk meg ilyesmi, meg ha maga a dolog elegge szar is
Péter
4 hrs
Az a sajnálatos helyzet állt elő, hogy a Kickstarteres stúdiós dolgot be kell, hogy fagyasszuk olyan 2 hónapra. Nem a projekt erősségével van baj (több érdeklődő is van aki egybe letenné az összeget csak menjünk át az ő platformjukra twitchről), hanem a partnerekkel való kommunikációval és az ő hozzáállásukkal. A kickstarter és a reklámok arra lettek építve, hogy bizonyos csapatok, nevek feltűnnek és megerősítik azt, amit mi ígérünk. Az egyeztetések alatt mindenki vállalta, hogy ingyen és bérmentve segítit az előrehaladást és szerepel a megbeszéltek alapján, cserébe maximum annyit kértek, hogy itt lehessenek a kick-off héten. Nos valami oknál fogva senki nem teljesítette azt amit megbeszéltünk, valamint nem válaszoltak se telefon, e-mail illetve skype-ra. Ma amikor sikerült végre elérni 1-1-et akkor közölték velünk, hogy ők nem csinálnak ilyet ingyen, vagy azt mondták, hogy azért nem vettek benne részt mert csak most olvasták át amit küldtünk és nem mindennel értettek egyet (2 hónapja küldtük ki a scriptet stb). A projekt prezentálását ennek következményeképp át kell terveznünk és új partnereket kell keresni. Szerencsére már vannak megbízhatóbb jelentkezők, valamint amíg a Twitch főoldalon voltunk 1-2 komolyabb felkeresés is a technikai háttér fejlesztésével kapcsolatban. Terveik szerint a Kickstarter kampány folytatása szeptember végére vagy október elejére tehető, az esetleges indulás pedig március elejére. Elnézést a sok felesleges hype-olásért de rajtunk kívülálló okok miatt alakult ki ez a helyet. Ha van valami update akkor arról szólok.