Quote (Karan2_Returned @ Jul 20 2014 07:04pm)
Miert jobb a politikusoknak ha nem legalis a fü?
mert a szavazói mind biztosak benne, hogy drog = sátán, ezért elég nagy politikai öngyilkosság lenne neki a drog mellett kampányolni, úgyhogy inkább leszarja az egészet
+ sok politikus/politikust pénzelő ember elég jó pénzeket kaszálhat a drogpiacból, hülyék lennének ezt megszüntetni
de egyébként inkább arra gondoltam, hogy a füvet pl. azért tiltották be az USA-ban, mert főleg a fekák szívták, akkoriban meg eléggé tombolt a rasszista hullám, úgyhogy pénzeltek 1 csomó hamis eredménnyel szóló kutatást, és betiltották a picsába (és ezt most nem hülyeségből írtam, tényleg rasszista indíttatásból lett főleg tiltva a fű)
pl. olyan kutatásokat végeztek majmokkal, aminek a végeredménye az lett, hogy a fű jelentősen károsítja az agyat, aztán 50 évvel később derült ki, hogy ezt abból vezették le, hogy szerencsétlen majmokra maszkot tettek, amin 5 percen keresztül tömény füstöt áramoltattak a tüdejükbe, az oxigénhiány meg tartós agykárosodást okozott náluk
kurva anyjukat