d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1111213141540Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 11:00am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 06:55pm)



>azért legalizálni valamit, mert "nem okoz agressziót"
más negatív hatása nyilván nem lehet a drogoknak, tehát ebben kell mérni őket
anyámmal konzultálhattál volna ilyen drog-related kérdésekben


az, hogy melyik drog legális, és melyik nem, inkább politikai, mintsem egészségügyi következmény, de inkább nem megyek bele a témába, mert még kitalálják itt 1 páran, hogy én kábszit árulok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 11:03am
Quote (xGurke @ 20 Jul 2014 18:55)
anyám mondta mindig, hogy a szórakozó helyeken vigyázni kell, mert belerakják a kokaint az italodba
okos nő volt



a rám vonatkozó részt nem értem



>azért legalizálni valamit, mert "nem okoz agressziót"
más negatív hatása nyilván nem lehet a drogoknak, tehát ebben kell mérni őket
anyámmal konzultálhattál volna ilyen drog-related kérdésekben


hol található ez a szórakozóhely? :XD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 20 2014 11:04am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 06:00pm)
az, hogy melyik drog legális, és melyik nem, inkább politikai, mintsem egészségügyi következmény, de inkább nem megyek bele a témába, mert még kitalálják itt 1 páran, hogy én kábszit árulok


Miert jobb a politikusoknak ha nem legalis a fü?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 20 2014 11:04am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 06:00pm)
az, hogy melyik drog legális, és melyik nem, inkább politikai, mintsem egészségügyi következmény, de inkább nem megyek bele a témába, mert még kitalálják itt 1 páran, hogy én kábszit árulok


na es tudnal nekem szerezni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 11:06am
Quote (Karan2_Returned @ 20 Jul 2014 19:04)
Miert jobb a politikusoknak ha nem legalis a fü?


sokkal több pénz amúgy betartatni a szabályokat, amik a könnyü drogokra vonatkoznak mintha legális lenne mind

dehát fidesz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 11:13am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 20 2014 07:04pm)
Miert jobb a politikusoknak ha nem legalis a fü?


mert a szavazói mind biztosak benne, hogy drog = sátán, ezért elég nagy politikai öngyilkosság lenne neki a drog mellett kampányolni, úgyhogy inkább leszarja az egészet

+ sok politikus/politikust pénzelő ember elég jó pénzeket kaszálhat a drogpiacból, hülyék lennének ezt megszüntetni




de egyébként inkább arra gondoltam, hogy a füvet pl. azért tiltották be az USA-ban, mert főleg a fekák szívták, akkoriban meg eléggé tombolt a rasszista hullám, úgyhogy pénzeltek 1 csomó hamis eredménnyel szóló kutatást, és betiltották a picsába (és ezt most nem hülyeségből írtam, tényleg rasszista indíttatásból lett főleg tiltva a fű)

pl. olyan kutatásokat végeztek majmokkal, aminek a végeredménye az lett, hogy a fű jelentősen károsítja az agyat, aztán 50 évvel később derült ki, hogy ezt abból vezették le, hogy szerencsétlen majmokra maszkot tettek, amin 5 percen keresztül tömény füstöt áramoltattak a tüdejükbe, az oxigénhiány meg tartós agykárosodást okozott náluk
kurva anyjukat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 20 2014 11:21am
Quote (RRC @ Jul 20 2014 07:03pm)
hol található ez a szórakozóhely? :XD


nekem is pmeld el majd,ty
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2014 11:32am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 05:55pm)
anyám mondta mindig, hogy a szórakozó helyeken vigyázni kell, mert belerakják a kokaint az italodba
okos nő volt



a rám vonatkozó részt nem értem



>azért legalizálni valamit, mert "nem okoz agressziót"
más negatív hatása nyilván nem lehet a drogoknak, tehát ebben kell mérni őket
anyámmal konzultálhattál volna ilyen drog-related kérdésekben


de bazdmeg ha a kemia mellett kis retorikat is tanultal volna
csak mondtam egy kurva peldat persze hogy lehet meg ezer elettani hatasa is, csak egy kurva peldat mondtam
te buzi
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 11:33am
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2014 19:32)
de bazdmeg ha a kemia mellett kis retorikat is tanultal volna
csak mondtam egy kurva peldat persze hogy lehet meg ezer elettani hatasa is, csak egy kurva peldat mondtam
te buzi


seggfájás
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 11:34am
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2014 19:32)
de bazdmeg ha a kemia mellett kis retorikat is tanultal volna
csak mondtam egy kurva peldat persze hogy lehet meg ezer elettani hatasa is, csak egy kurva peldat mondtam
te buzi


rakj ki pár fakockát és lenyugszol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141540Next
Add Reply New Topic New Poll