d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1111213141534Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 14 2014 11:24pm

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 14 2014 11:26pm






This post was edited by TuskesVanek on Jul 14 2014 11:29pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 11:42pm
Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 07:26am)
http://i.somethingawful.com/mjolnir/images/ctstalker~ping.gif

http://www.retrogamesnow.co.uk/wp-content/uploads/2011/11/20111130-080108-640x250.jpg

http://i1.ytimg.com/vi/Q5oFu02c1BY/hqdefault.jpg


Hi 16 eves
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2014 11:54pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 22:18)
egyik nap vegigtoltam az elso harom harry potter gamet (a negyedik es a tobbi game mar tok mas fajta volt)
aki nem jaccott ezekkel annak nem volt gyerekkora

http://i.imgur.com/DW0KTDt.jpg

http://i.imgur.com/QjBZb7C.jpg


Mai napig érzem a por illatot a PlayStation hűtőrácsaiból. :(
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 12:39am
Quote (putincykavodka @ Jul 15 2014 06:42am)
Hi 16 eves


magyarázd el nekem

16 évesen tilos ismernem őskori gameket? :D

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 15 2014 01:33am
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 22:37)
unreal tournament goty
meg mindig vagom az menu zenejet, feels man

http://i.imgur.com/eFSL8BW.jpg

http://i.imgur.com/Uy06HiL.jpg


tö dö dö dömm tö tö TÖDÖDÖM
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 01:36am
Quote (Szerintem @ 15 Jul 2014 06:15)
http://www.freegameempire.com/Img/Cache/Games/Settlers-2/Screenshot-5.png


de imádtam :D

Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 21:18)
egyik nap vegigtoltam az elso harom harry potter gamet (a negyedik es a tobbi game mar tok mas fajta volt)
aki nem jaccott ezekkel annak nem volt gyerekkora

http://i.imgur.com/DW0KTDt.jpg

http://i.imgur.com/QjBZb7C.jpg


Tényleg jók voltak, a többit nagyon sajnáltam h elbaszták... habár az 5 még nem volt rossz.

This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 01:40am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 15 2014 01:45am
Horde: The North Wind - Az elso strategiai jatek amivel jatszottam. Egy gamestar ujsaghoz volt ingyen es valahogy nem tudtam megunni



Red Alert 2, zsenialis jatek volt



Shogun Total War

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 15 2014 01:54am
Eszembe jutott meg par:

Az Imperium Galactica, halisten magyarul volt mert meg nem tudtam angolul :D



Kotor 1-2 (amit mindig whiteknightkent toltam vegig)



Swine - ez is valami Gamestar melleklet volt asszem

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 15 2014 01:56am
Quote (josheide @ 15 Jul 2014 09:54)
Eszembe jutott meg par:

Az Imperium Galactica, halisten magyarul volt mert meg nem tudtam angolul :D

http://elfnet.hu/images/kikapcsolodas/szamitogepesjatekok/imperiumgalacticaii/imperiumgalacticaii_birodalom.jpg

Kotor 1-2 (amit mindig whiteknightkent toltam vegig)

http://galactic-voyage.com/Music1/Knights%20of%20the%20Old%20Republic/Knights-of-the-Old-Republic.jpg

Swine - ez is valami Gamestar melleklet volt asszem

http://static3.gamespot.com/uploads/original/mig/3/9/2/4/403924-swine_001.jpg


Amúgy a Swine évekkel megelőzte a korát imo!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141534Next
Add Reply New Topic New Poll