Eszembe jutott meg par:
Az Imperium Galactica, halisten magyarul volt mert meg nem tudtam angolul

http://elfnet.hu/images/kikapcsolodas/szamitogepesjatekok/imperiumgalacticaii/imperiumgalacticaii_birodalom.jpg
Kotor 1-2 (amit mindig whiteknightkent toltam vegig)
http://galactic-voyage.com/Music1/Knights%20of%20the%20Old%20Republic/Knights-of-the-Old-Republic.jpg
Swine - ez is valami Gamestar melleklet volt asszem
http://static3.gamespot.com/uploads/original/mig/3/9/2/4/403924-swine_001.jpg