Quote (jarabekg @ Jun 12 2014 08:52pm)
en minden fele kepp jovok
volton vagyok juli 6-ig, meg 24-tol nyaralok, ennyi
nagyon orulnek neki, ha rici nem jonne, de ha ez az ara, hogy talalkozzak a tobbiekkel akkor szivesen elmegyek
mondjuk igy belegondolva, ha a tarsasagnak nincs vele semmi baja, akkor az elejen kivernem belole egyszer a szart is, ha megis eljonne
igazabol elegge kijarna neki