d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1111213141592Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2014 03:05pm
Quote (jarabekg @ Jun 12 2014 08:52pm)
en minden fele kepp jovok
volton vagyok juli 6-ig, meg 24-tol nyaralok, ennyi

nagyon orulnek neki, ha rici nem jonne, de ha ez az ara, hogy talalkozzak a tobbiekkel akkor szivesen elmegyek


mondjuk igy belegondolva, ha a tarsasagnak nincs vele semmi baja, akkor az elejen kivernem belole egyszer a szart is, ha megis eljonne

igazabol elegge kijarna neki
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 03:08pm
Quote (jarabekg @ Jun 12 2014 10:05pm)
mondjuk igy belegondolva, ha a tarsasagnak nincs vele semmi baja, akkor az elejen kivernem belole egyszer a szart is, ha megis eljonne

igazabol elegge kijarna neki


azt én már lestoppoltam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 03:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 12 2014 09:08pm)
azt én már lestoppoltam


sorba kell állni, sry
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 12 2014 03:28pm
Nekem úgy nem sok kedvem van menni hogy mindenki haterkedik. Legalább pár napra szeressük egymást. Rici irl elviselhető, bár néha túlzsong de attól még kibírható.
Én pls Mesht nem bírom az itt látott viselkedése alapján, de lehet hogy irl meg haverok leszünk.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2014 03:29pm
Quote (Namechange @ 12 Jun 2014 23:28)
Nekem úgy nem sok kedvem van menni hogy mindenki haterkedik. Legalább pár napra szeressük egymást. Rici irl elviselhető, bár néha túlzsong de attól még kibírható.
Én pls Mesht nem bírom az itt látott viselkedése alapján, de lehet hogy irl meg haverok leszünk.


kibaszott madarak
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 12 2014 03:29pm
Quote (sylke @ 12 Jun 2014 23:29)
kibaszott madarak


:D szép mi?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 03:36pm
Quote (Namechange @ Jun 12 2014 09:28pm)
Nekem úgy nem sok kedvem van menni hogy mindenki haterkedik. Legalább pár napra szeressük egymást. Rici irl elviselhető, bár néha túlzsong de attól még kibírható.
Én pls Mesht nem bírom az itt látott viselkedése alapján, de lehet hogy irl meg haverok leszünk.


az a különbség, hogy mesh jó arc irl
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 03:37pm
Quote (Namechange @ Jun 12 2014 10:28pm)
Nekem úgy nem sok kedvem van menni hogy mindenki haterkedik. Legalább pár napra szeressük egymást. Rici irl elviselhető, bár néha túlzsong de attól még kibírható.
Én pls Mesht nem bírom az itt látott viselkedése alapján, de lehet hogy irl meg haverok leszünk.


így adjon neked az ember gw accot


Quote (xGurke @ Jun 12 2014 10:36pm)
az a különbség, hogy mesh jó arc irl



meg itt is

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 12 2014 03:38pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 03:39pm
Hozok magammal gazpisztolyt + videokamerat ofc

Amugy patrik leszarja de ertelmes ember nem tudom miert engedne be mesht a lakasaba, elmebeteg es kozveszelyes gyerek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2014 03:40pm
Quote (putincykavodka @ 12 Jun 2014 22:39)
Hozok magammal gazpisztolyt + videokamerat ofc

Amugy patrik leszarja de ertelmes ember nem tudom miert engedne be mesht a lakasaba, elmebeteg es kozveszelyes gyerek


csak laptopot nem szabad vinni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141592Next
Add Reply New Topic New Poll