d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 11:02am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 07:00pm)
szánalmas vagy ember


persze, mindenki más a hülye
tegnap leszedtem rólad a blockot, mert sokan quoteoltak téged, de teszem is vissza, mert te valami szellemi károsult vagy


isten áldja küzditomit
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 11:03am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 07:01pm)
igen mert ő szellemileg visszamaradott, ezért hiába írsz neki bármit olyan mintha a falnak beszélnél. teljesen elmebeteg a gyerek, nemtudom miért vitatkozol vele


az ilyeneken tényleg csak az ignore segít
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:03am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 18:00)
szánalmas vagy ember


ha szanalmas, hogy meg mindig egy kurva idegesito buzgomocsing multinak tartalak, aki meg mindig nem unta meg a vergodest, akkor az vagyok

most menj es irj egy mod bacsinak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:03am
volt egyszer valakinek egy ilyen kocsmás hasonlata, hogy ez olyan mint amikor odamész valami összeszokott társasághoz és elkezded nekik nyomni a hülyeséged, először csak elmondják, hogy ne, aztán elküldenek de te még így se érted és továbbra is az arcukba mászol addig, amíg össze nem vernek és még utána is neked áll feljebb
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 11:04am
no én most megyek, feltételezem holnap is rajtam fogtok vergődni, majd re
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 11:04am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 06:02pm)
persze, mindenki más a hülye
tegnap leszedtem rólad a blockot, mert sokan quoteoltak téged, de teszem is vissza, mert te valami szellemi károsult vagy


isten áldja küzditomit


me jelly
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:06am
idehívom a barátaimat és kinevetünk mindenkit xD
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 11 2014 11:07am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 05:04pm)
no én most megyek, feltételezem holnap is rajtam fogtok vergődni, majd re


tizórai szünetbe amikor kiskockát próbáljátok meg kirakni, majd szólj a barátaidnak a kisegítőbe hogy csekkolják a flameket és nevessetek nagyokat

This post was edited by rapiddani on Jun 11 2014 11:07am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 11:08am
arcom amikor dejv meg joshi is azt mondják egy emberről hogy full tard

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 11:10am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 19:04)
no én most megyek, feltételezem holnap is rajtam fogtok vergődni, majd re


Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll