d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 07:42am
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 23 2014 01:41pm)
elképzelem ahogy sene olvassa ezeket és bőg
jó feel


actually tényleg ez történik


kurvavarjumadár 250k bruttozik bölcsészként ibm-be? wtf
biztos haver anyának az apja haverja benyomta

mondjuk én is igy vagyok itt csak csicska 77k forintért
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 07:42am
Quote (Rawen @ Jun 23 2014 02:39pm)
de gondolom az átlag
bekerülsz valami multihoz aztán dől a lóvé, kes, suska, zsozsó


kétlem hogy annyira nagy variancia lenne az átlagtól, mert akkor ha valaki 500ezret keres akkor senki se menne szarér hugyér 70ezerért dolgozni ugyanazzal a diplomával hogy kijöjjön az átlag

Quote (RRC @ Jun 23 2014 02:40pm)
audinál kezdőfizu 2 milla


közel se



most gecire nem találom, de volt 1 ilyen rangsor felvin vagy valahol hogy bme szie oe villamos infos gepesz etc frissdiplomás kezdőfizuk, 250 fölött nem volt egyik se átlag bruttóban, talán az infos bme volt a legnagyobb de nem sokkal
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 07:43am
Quote (Senee @ Jun 23 2014 01:42pm)
actually tényleg ez történik


kurvavarjumadár 250k bruttozik bölcsészként ibm-be? wtf
biztos haver anyának az apja haverja benyomta

mondjuk én is igy vagyok itt csak csicska 77k forintért


lol
nem akarok semmi összeget mondani, de ennek kb a dupláját kapom meg azért, hogy bejárok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2014 07:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 15:42)
kétlem hogy annyira nagy variancia lenne az átlagtól, mert akkor ha valaki 500ezret keres akkor senki se menne szarér hugyér 70ezerért dolgozni ugyanazzal a diplomával hogy kijöjjön az átlag



közel se



most gecire nem találom, de volt 1 ilyen rangsor felvin vagy valahol hogy bme szie oe villamos infos gepesz etc frissdiplomás kezdőfizuk, 250 fölött nem volt egyik se átlag bruttóban, talán az infos bme volt a legnagyobb de nem sokkal


hvg-n van mindig ilyen frissdiplomás kezdőfizetés

az audit csak ricinger miatt mondtam
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2014 07:44am
Quote (xGurke @ 23 Jun 2014 15:43)
lol
nem akarok semmi összeget mondani, de ennek kb a dupláját kapom meg azért, hogy bejárok


:DD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 23 2014 07:45am
Quote (Senee @ 23 Jun 2014 14:42)
actually tényleg ez történik


kurvavarjumadár 250k bruttozik bölcsészként ibm-be? wtf
biztos haver anyának az apja haverja benyomta

mondjuk én is igy vagyok itt csak csicska 77k forintért


vagy csak jó kiállású normális ember és látszik rajta nem ilyen nyafogós kurva mint te :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 07:45am
http://eduline.hu/felnottkepzes/2013/4/9/Gepeszmernok_friss_diplomas_elhelyezkedes_BWQNE0



ez még nem az, de már ezis mutatja a dolgokat azért. mérnök infos ilyen 20ezerrel volt több max mint ezek


szoval az ilyen 500ezres fizetések az ilyen maximum delusion, max 10 év munka után lehet megkapod ha gecijó vagy, de azért kurvasokat is kell dolgozni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 23 2014 07:46am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 07:46am
nincs isten

fel is toszok 10-20 lottót
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2014 07:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 15:45)
http://eduline.hu/felnottkepzes/2013/4/9/Gepeszmernok_friss_diplomas_elhelyezkedes_BWQNE0



ez még nem az, de már ezis mutatja a dolgokat azért. mérnök infos ilyen 20ezerrel volt több max mint ezek


szoval az ilyen 500ezres fizetések az ilyen maximum delusion, max 10 év munka után lehet megkapod ha gecijó vagy, de azért kurvasokat is kell dolgozni


implying minimális angoltudással és frissdiplomásként nem első dolgod külföldre menni ahol ugyanazért jóval többet kapsz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 23 2014 07:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 14:45)
http://eduline.hu/felnottkepzes/2013/4/9/Gepeszmernok_friss_diplomas_elhelyezkedes_BWQNE0



ez még nem az, de már ezis mutatja a dolgokat azért. mérnök infos ilyen 20ezerrel volt több max mint ezek


szoval az ilyen 500ezres fizetések az ilyen maximum delusion, max 10 év munka után lehet megkapod ha gecijó vagy, de azért kurvasokat is kell dolgozni


mindenesetre azt ne felejtsd el, hogy állásinterjún neked kell igényt mondanod -- és akkor lehetőleg gondolj arra, hogy ne ezt mond

btw mi inkább erről beszéltünk:

Az informatikusok közül a tesztelők, a szoftverfejlesztők és a programnyelvek – például a Java, a NET vagy a C++ – fejlesztői a legkeresettebbek. Ők három-négy éves munkatapasztalattal 500–600 ezer forintos havi nettó fizetést is elérhetnek, ha pedig némi vezetői tapasztalatot is fel tudnak mutatni, akár egymilliós havi fixre is szert tehetnek. Az egyik legnagyobb álláskereső portálon az elmúlt két hétben nyolcszáz informatikusi álláshirdetést adtak fel, főleg it-, illetve multinacionális cégek, valamint bankok. Nagy részük fejlesztőket, projektvezető informatikusokat keres.

2013.08.03., 18:08
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll