d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1111213141530Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 04:53am
Quote (Fej @ Jun 6 2014 10:49am)
inkabb azon gondolkozz el hogy volt-e mar olyan hogy teged valaki quoteolt es nem eppen az anyadba kuldott el, teged meg seene is a picsaba kivan pedig eddig nem hittem hogy ez lehetseges

de azert te minden nap mar reggel 9-kor online vagy es estig itt "rohogsz" a sok szanalmas kockan, ez is megmutatja hogy mennyire leszarsz itt mindenkit

komolyan mondom keves nalad szanalmasabb kepzodmeny fordult meg ezen a forumon eddig




implájing ezeknek az embereknek van értelme a fórumra járni, mert nem szarja le őket mindenki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 04:54am
Quote (xGurke @ Jun 6 2014 10:53am)
http://2.ii.gl/i6yql1kE.png

implájing ezeknek az embereknek van értelme a fórumra járni, mert nem szarja le őket mindenki


téged is megszültek azt annak se vot semmi értelme
mégis itt vagy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 04:56am
Quote (xGurke @ 6 Jun 2014 12:53)
http://2.ii.gl/i6yql1kE.png

implájing ezeknek az embereknek van értelme a fórumra járni, mert nem szarja le őket mindenki


vuccs
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 04:56am
Quote (Fej @ Jun 6 2014 11:49am)
inkabb azon gondolkozz el hogy volt-e mar olyan hogy teged valaki quoteolt es nem eppen az anyadba kuldott el, teged meg seene is a picsaba kivan pedig eddig nem hittem hogy ez lehetseges

de azert te minden nap mar reggel 9-kor online vagy es estig itt "rohogsz" a sok szanalmas kockan, ez is megmutatja hogy mennyire leszarsz itt mindenkit

komolyan mondom keves nalad szanalmasabb kepzodmeny fordult meg ezen a forumon eddig


komolyan mondom, hogy szánalmas ez a vergődés, amit már három hónapja produkálsz, felnőtt 30 éves ember létedre.

jó lenne, ha leszállnál rólam, vagy tényleg írok egy modnak, hogy tegyen helyre.

btw: #121, #123 blank

This post was edited by TuskesVanek on Jun 6 2014 04:57am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 6 2014 04:58am
Quote (TuskesVanek @ 6 Jun 2014 12:56)
komolyan mondom, hogy szánalmas ez a vergődés, amit már három hónapja produkálsz, felnőtt 30 éves ember létedre.

jó lenne, ha leszállnál rólam, vagy tényleg írok egy modnak, hogy tegyen helyre.

btw: #121, #123 blank


pedig rohadtul igaza van
erdekes hogy itt rajtad kivul mindenki "vergodik"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 04:58am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 10:56am)
komolyan mondom, hogy szánalmas ez a vergődés, amit már három hónapja produkálsz, felnőtt 30 éves ember létedre.

jó lenne, ha leszállnál rólam, vagy tényleg írok egy modnak, hogy tegyen helyre.

btw: #121, #123 blank


hagyd a faszba őket
ezeknek erre van szükségük
erre verik a faszukat, hogy van kit alázni
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 05:03am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 12:56pm)
komolyan mondom, hogy szánalmas ez a vergődés, amit már három hónapja produkálsz, felnőtt 30 éves ember létedre.

jó lenne, ha leszállnál rólam, vagy tényleg írok egy modnak, hogy tegyen helyre.

btw: #121, #123 blank


tenyleg egy vegtelenul szanalmas kepzodmeny vagy
szerezz baratokat vagy valami, mondjuk ekkora nyomoreknak tenyleg nehez lehet, de azert csak megprobalnam a helyedben.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 6 2014 05:06am
Quote (Senee @ 6 Jun 2014 11:51)
mondjuk ilyet nem tudom hol olvastál

lacii még mindig nem én vagyok
akármennyire hihetetlen


a hihetetlen, hogy tenyleg te vagy az, ezert is kerult viszonylag sok idobe, mig megtudtam magamat gyozni, hogy te magadban beszelgetsz

de aztan megis sikerult
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 05:06am
Quote (GordonBajnai @ Jun 6 2014 11:03am)
tenyleg egy vegtelenul szanalmas kepzodmeny vagy
szerezz baratokat vagy valami, mondjuk ekkora nyomoreknak tenyleg nehez lehet, de azert csak megprobalnam a helyedben.


pofázol te akinek az érettségire kellene tanulnia de szarik rá mert hawaii dj napszemüveg, behajto apuci kitermeli a neked szükséges pénzmennyiséget ugyis


majd pár év aztán te is visszaveszel az arcbol kisgyerek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 05:07am
Quote (Fej @ Jun 6 2014 11:06am)
a hihetetlen, hogy tenyleg te vagy az, ezert is kerult viszonylag sok idobe, mig megtudtam magamat gyozni, hogy te magadban beszelgetsz

de aztan megis sikerult


jol van

nekem vegulis rohadt mindegy mit gondolsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141530Next
Add Reply New Topic New Poll