Quote (Fej @ Jun 6 2014 11:49am)
inkabb azon gondolkozz el hogy volt-e mar olyan hogy teged valaki quoteolt es nem eppen az anyadba kuldott el, teged meg seene is a picsaba kivan pedig eddig nem hittem hogy ez lehetseges
de azert te minden nap mar reggel 9-kor online vagy es estig itt "rohogsz" a sok szanalmas kockan, ez is megmutatja hogy mennyire leszarsz itt mindenkit
komolyan mondom keves nalad szanalmasabb kepzodmeny fordult meg ezen a forumon eddig
komolyan mondom, hogy szánalmas ez a vergődés, amit már három hónapja produkálsz, felnőtt 30 éves ember létedre.
jó lenne, ha leszállnál rólam, vagy tényleg írok egy modnak, hogy tegyen helyre.
btw: #121, #123 blank
This post was edited by TuskesVanek on Jun 6 2014 04:57am