Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 04:53pm)
ja még annyit hozzáfűznék 1 külön postban, hogy azért baszogatnak, mert magadra veszed újra és újra és reakciót tudnak belőled kiváltani. amióta smat is poénra veszi hogy 1 mocskos tolvaj a családja (j/k) és még őis szokta mondogatni, azóta kb tizedére csökkent az őt ezzel baszogató postok száma, mert látják az emberek hogy ezzel már nem lehet rajta fogást találni. így kell jól csinálni és elérni hogy ne baszogassanak, ameddig butthurt vagy és reagálsz, addig sose fog ez megszűnni
Lehet hogy igazad van, hogy ilyen kis szemérmetes vagyok h szarul esik
pedig már majdnfem felbasztak anynir ah képeket másolgassak be jspre h KÖVÉR TÉNYLEG HOL?
mert szerintem olyan h objektív szépség nemigen létezik de a kövér nem kövér dolgot már lehet objektíven is nézni és akkor már jogos a felháborodásom mert ha azt mondják kövér DEHÁT NEM AZ az nem azért van mert én gecire nyomorult vagoyk hanem emrt ő a 164 centijéhez 62 kiló és kurvára nem kövér
amúgymeg mi a problémád mind a kettőnknek tanulnia kéne és milyen effektíven ütjük el(mással) az időt