d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev1111213141528Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 09:55am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:52pm)
Inkabb te nem ertetted mert a postjaid bizonyos reszeire reagaltam nyilvan eltero allitassal lol


DE NE ÍRJÁL ELTÉRŐ ÁLLÍTÁSOKAT ASFNKSANWAIFAF CSAK NEKEM LEHET IGAZAM NE MONDJÁL ELLENT ÉN TUDOM A TÖKÉLETES IGAZSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inb4 emberek nem értik az öniróniát aztán még reportolnak is, a modok meg adnak 10%ot capslock használat miatt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2014 09:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 05:53pm)
ja még annyit hozzáfűznék 1 külön postban, hogy azért baszogatnak, mert magadra veszed újra és újra és reakciót tudnak belőled kiváltani. amióta smat is poénra veszi hogy 1 mocskos tolvaj a családja (j/k) és még őis szokta mondogatni, azóta kb tizedére csökkent az őt ezzel baszogató postok száma, mert látják az emberek hogy ezzel már nem lehet rajta fogást találni. így kell jól csinálni és elérni hogy ne baszogassanak, ameddig butthurt vagy és reagálsz, addig sose fog ez megszűnni


hát nem tudom, ha hülyeséget ír (ami elég sűrűn megtörténik), akkor kb. egyből kapja

egy átlagos közösségben működik ez a dolog, de ez a hunsub ;D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 09:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 04:53pm)
ja még annyit hozzáfűznék 1 külön postban, hogy azért baszogatnak, mert magadra veszed újra és újra és reakciót tudnak belőled kiváltani. amióta smat is poénra veszi hogy 1 mocskos tolvaj a családja (j/k) és még őis szokta mondogatni, azóta kb tizedére csökkent az őt ezzel baszogató postok száma, mert látják az emberek hogy ezzel már nem lehet rajta fogást találni. így kell jól csinálni és elérni hogy ne baszogassanak, ameddig butthurt vagy és reagálsz, addig sose fog ez megszűnni


Lehet hogy igazad van, hogy ilyen kis szemérmetes vagyok h szarul esik
pedig már majdnfem felbasztak anynir ah képeket másolgassak be jspre h KÖVÉR TÉNYLEG HOL?
mert szerintem olyan h objektív szépség nemigen létezik de a kövér nem kövér dolgot már lehet objektíven is nézni és akkor már jogos a felháborodásom mert ha azt mondják kövér DEHÁT NEM AZ az nem azért van mert én gecire nyomorult vagoyk hanem emrt ő a 164 centijéhez 62 kiló és kurvára nem kövér
amúgymeg mi a problémád mind a kettőnknek tanulnia kéne és milyen effektíven ütjük el(mással) az időt
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 25 2014 09:58am
Szerintem vis csaja nem szép.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 09:58am
Quote (Saenchai @ May 25 2014 04:55pm)
hát nem tudom, ha hülyeséget ír (ami elég sűrűn megtörténik), akkor kb. egyből kapja

egy átlagos közösségben működik ez a dolog, de ez a hunsub ;D


hát én már nagyon rég nem látom ezt, max syltől (ami nem baj, mert tőle vicces)


Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:57pm)
Lehet hogy igazad van, hogy ilyen kis szemérmetes vagyok h szarul esik
pedig már majdnfem felbasztak anynir ah képeket másolgassak be jspre h KÖVÉR TÉNYLEG HOL?
mert szerintem olyan h objektív szépség nemigen létezik de a kövér nem kövér dolgot már lehet objektíven is nézni és akkor már jogos a felháborodásom mert ha azt mondják kövér DEHÁT NEM AZ az nem azért van mert én gecire nyomorult vagoyk hanem emrt ő a 164 centijéhez 62 kiló és kurvára nem kövér
amúgymeg mi a problémád mind a kettőnknek tanulnia kéne és milyen effektíven ütjük el(mással) az időt


akkor növessz golyókat férfi módjára
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 25 2014 09:59am
megéri elolvasni?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 09:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 04:58pm)
hát én már nagyon rég nem látom ezt, max syltől (ami nem baj, mert tőle vicces)




akkor növessz golyókat férfi módjára


és szájba baszom a nőmet mert kövér
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 10:03am
Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:59pm)
és szájba baszom a nőmet mert kövér


nem kövér, de nemis lapos a hasa + a testzsír%-a sem 20 alatt van mint amennyi a mai beauty ideal
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 25 2014 10:05am
lolrollol ez a bemyangel hihetetlen egy nyommer lehet élőben. jó a műsor
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 25 2014 10:11am
Jaj ez a sok tldr...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141528Next
Add Reply New Topic New Poll