Quote (Senee @ 26 May 2014 18:47)
én csak sírok és vergődök
miattad, fasz magyar társadalom
aminek ti, értelmiségi fiatalok is tagjai vagytok az okoskodásotokkal a semmiről
mert te egy értelmes individuum vagy, aki nem okoskodik a semmiről
Quote (Anarkin @ 26 May 2014 18:48)
amúgy ez most trollkodás vagy mi?
http://i.imgur.com/E9tVGGG.png
ment is a report a tolvajkergetőknek
This post was edited by tevetava on May 26 2014 10:50am