d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 10:47am
Quote (Saenchai @ 26 May 2014 18:46)
ha Orbán Viktor besétálna a fideszesek köré, beleköpne a szájukba, aztán rászarna a mellükre, akkor is tapsolva ünnepelnék


akkor még én is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 10:47am
Quote (tevetava @ May 26 2014 04:00pm)
bezzeg te jól megmutatod a birkáknak, hogyan kell önállóan élni!


én csak sírok és vergődök
miattad, fasz magyar társadalom

aminek ti, értelmiségi fiatalok is tagjai vagytok az okoskodásotokkal a semmiről
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 10:48am
amúgy ez most trollkodás vagy mi?

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 10:48am
Quote (Anarkin @ 26 May 2014 18:48)
amúgy ez most trollkodás vagy mi?

http://i.imgur.com/E9tVGGG.png


nem tetszik hazaáruló?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 10:49am
Quote (Senee @ 26 May 2014 18:47)
én csak sírok és vergődök
miattad, fasz magyar társadalom

aminek ti, értelmiségi fiatalok is tagjai vagytok az okoskodásotokkal a semmiről


mert te egy értelmes individuum vagy, aki nem okoskodik a semmiről

Quote (Anarkin @ 26 May 2014 18:48)
amúgy ez most trollkodás vagy mi?

http://i.imgur.com/E9tVGGG.png


ment is a report a tolvajkergetőknek

This post was edited by tevetava on May 26 2014 10:50am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 26 2014 10:53am
Quote (tevetava @ 26 May 2014 17:49)
mert te egy értelmes individuum vagy, aki nem okoskodik a semmiről



ment is a report a tolvajkergetőknek


:thumbsup:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 10:55am
Quote (tevetava @ May 26 2014 04:49pm)
mert te egy értelmes individuum vagy, aki nem okoskodik a semmiről


valójában nincs semminek értelme
nevetséges és szánalmas léynek vagyunk
mindahányan
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 26 2014 10:56am
Quote (Rawen @ 26 May 2014 17:48)
nem tetszik hazaáruló?


Quote (tevetava @ 26 May 2014 17:49)
ment is a report a tolvajkergetőknek


ez eléggé wp
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 10:58am
Quote (Senee @ 26 May 2014 18:55)
valójában nincs semminek értelme
nevetséges és szánalmas léynek vagyunk
mindahányan


nem, csak te, mert azt hiszed, különb vagy mindenkinél, és ezért külön bánásmódot érdemelsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 11:00am
Quote (tevetava @ May 26 2014 04:58pm)
nem, csak te, mert azt hiszed, különb vagy mindenkinél, és ezért külön bánásmódot érdemelsz


hozzátok ki nekem a pizzát ugyanugy ahogy másnak
nem kérek külön bánásmódot

csak adjatok pár milliárdot és hagyjatok békén
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll