Asszem én csináltam anno ilyen topicot
Itt az alap:
a122
ace07 - irigykedem, hogy svájcban van, de szúrnám
anamy
anarkin - vele se szoktam együttérteni, de alapvetően bírom meg tisztelem a sulija miatt

angrybug +
anyd +
arcsten
bajcli - mindig röhögök postjain
bazdmegmarnemtudom
bazur - szerintem ő a legjobb arc itt
beni - kár, hogy nem postol, egyik legértelmesebb user volt
championmath
cowding +
cpt ghost +
dejv - gifmester, 420 alldayeveryday
dihep
ecneb +
edem
elcapitano
eoghan
fahrii - jó arc
farki
fej +
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek - szúrnám, bár néha arrogáns talán
joey
josheide - szúrnám
karan
kem
klontar
kriza
lacketto
lestat
magichammer
mesh - kicsit megőrült amit látok belőle (nem sok, szóval lehet csak szerencsétlenebb postjait fogtam ki), pedig régen eléggé bírtam
mythos
namechange
nerz - kanizsai csicskasrác, duknám
peterqwer
ptdk - arc, bár általában nem értek vele egyet csomó dologban
rapiddani
rawen - érdekes személyiség
ringi
rrc
sajage
senee - sajnálom szegényt, de megpróbálhatná összeszedni magát valahogy
smat - úgyis tudod

snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke - valamiért nagyon utál, nekem alapvetően nincs vele bajom, jót röhögök néhány postján, de elég butthurt általában
szabika - +
tacsi
tassassin - fárasztó volt de én nem utáltam soha, mostmár nincs itt szerintem
taszilo - vicces
tevetava - szúrnám ofc, ő is a karvalytőke élharcosa
vismajor - jószándékúnak tartom, de néha nagyob felbasz a (szerintem) borzasztó nagy faszságaival
xgurke - alapvetően +, néha kikel magából, amit van, hogy nem érzek jogosnak
xrd
rezs - itt van még egyáltalán?
rici - őrült, sajnálom szegényt de néha idegesít
sondor - régen nem voltunk jóban, mostanában néha dumálunk fb-n, sokat változott, szúrnám