d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev111121314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 07:13am
Quote (rapiddani @ May 8 2014 01:13pm)
televagy lóvéval lol


igen de köv honapig ennyi van szoval be kell osztani + még vár rám egy 6k forintos netszámla
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 07:13am
Quote (rapiddani @ May 8 2014 03:13pm)
televagy lóvéval lol


Yy
Egy fel honapra eleg pizzakolacsipsz
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 07:15am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:11pm)
nem érkezett semmi tesa :c

http://3.imgland.net/Mv-jji.jpg


elég spártai ez a netbank
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 8 2014 07:17am
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 May 2014 14:15)
elég spártai ez a netbank


de legalább webes,
CIB-nek ilyen meleg Java appja van
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 07:23am
Quote (Anarkin @ May 8 2014 02:17pm)
de legalább webes,
CIB-nek ilyen meleg Java appja van


van cibes szamlam, es azzal nekem semmi bajom
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 8 2014 07:26am
nekem van egy otps számlám amit nem is használok, 2hete küldtek egy levelet meg egy új kártyával meg hogy 2600forint tartozásom van , élet

This post was edited by rapiddani on May 8 2014 07:26am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 07:31am
Quote (rapiddani @ May 8 2014 01:26pm)
nekem van egy otps számlám amit nem is használok, 2hete küldtek egy levelet meg egy új kártyával meg hogy 2600forint tartozásom van , élet


utolsó 50 sms-em otp-től :
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 07:33am
Quote (xGurke @ May 8 2014 01:31pm)
utolsó 50 sms-em otp-től :
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés
-50 forint számlakezelés


minek allitottad be az opciot hogy smst kuldjenek tranzakcioknal
nekem az sincs beallitva hogy akkor jojjon sms ha en kapok
bár mondjuk azt lehet majd beallitom mert ha jon a fizetes az feldob
de ugyis tudom ha megjon mert mindenki arrol beszel akkor
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 8 2014 10:07am
Asszem én csináltam anno ilyen topicot

Itt az alap:
a122
ace07 - irigykedem, hogy svájcban van, de szúrnám
anamy
anarkin - vele se szoktam együttérteni, de alapvetően bírom meg tisztelem a sulija miatt :D
angrybug +
anyd +
arcsten
bajcli - mindig röhögök postjain
bazdmegmarnemtudom
bazur - szerintem ő a legjobb arc itt
beni - kár, hogy nem postol, egyik legértelmesebb user volt
championmath
cowding +
cpt ghost +
dejv - gifmester, 420 alldayeveryday
dihep
ecneb +
edem
elcapitano
eoghan
fahrii - jó arc
farki
fej +
fless
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor
ghostmasterq
greenday
hedgehogsword
imdeth
inakwo
janou
jarabek - szúrnám, bár néha arrogáns talán
joey
josheide - szúrnám
karan
kem
klontar
kriza
lacketto
lestat
magichammer
mesh - kicsit megőrült amit látok belőle (nem sok, szóval lehet csak szerencsétlenebb postjait fogtam ki), pedig régen eléggé bírtam
mythos
namechange
nerz - kanizsai csicskasrác, duknám
peterqwer
ptdk - arc, bár általában nem értek vele egyet csomó dologban
rapiddani
rawen - érdekes személyiség
ringi
rrc
sajage
senee - sajnálom szegényt, de megpróbálhatná összeszedni magát valahogy
smat - úgyis tudod :)
snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke - valamiért nagyon utál, nekem alapvetően nincs vele bajom, jót röhögök néhány postján, de elég butthurt általában
szabika - +
tacsi
tassassin - fárasztó volt de én nem utáltam soha, mostmár nincs itt szerintem
taszilo - vicces
tevetava - szúrnám ofc, ő is a karvalytőke élharcosa
vismajor - jószándékúnak tartom, de néha nagyob felbasz a (szerintem) borzasztó nagy faszságaival
xgurke - alapvetően +, néha kikel magából, amit van, hogy nem érzek jogosnak
xrd
rezs - itt van még egyáltalán?
rici - őrült, sajnálom szegényt de néha idegesít
sondor - régen nem voltunk jóban, mostanában néha dumálunk fb-n, sokat változott, szúrnám


Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 8 2014 10:19am
Quote (Senee @ 8 May 2014 13:40)
sokra egyébként nem megyünk ezekkel a reportokkal én már 4 éve csinálom meg velem is csinálják 4 éve
és ok, néha kiosztanak pár tizest de kb esélytelen, hogy vki eljusson 100-ig (hacsak nem direkt arra játszik)
szoval ok, fáraszd csak magad

bár gondolom ennek az elolvasása jobban lefárasztana, ugyhogy nem is teszed meg, csak böffents ide vmi baromi lazát ahogy szoktad


asszem ricsárd több accounttal és elért 100-ig
Go Back To Magyar Topic List
Prev111121314Next
Closed New Topic New Poll